Slovenski pokal - posamično točkovanje 2017

ml. kadetinje skupaj

kategorije:   -36   -40   -44   -48   -52   -57   -63   -70   +70   skupaj

domača tekmovanja
11.02.2017 Pokal Lendave
18.03.2017 Pokal Murske Sobote
26.03.2017 DP ml.kadeti/ml.kadetinje
22.04.2017 Pokal Bežigrada
20.05.2017  Palijev Memeorial
15.10.2017  Pokal Kopra
21.10.2017  Judo Prlekija Open
04.11.2017  Koroška Open
09.12.2017  Novoletni turnir
# tekmovalec klub točk
1 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD 225
2 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA 203
3 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD 195
4 MUNDA Evelin TVD PART. LJUTOMER 167
5 MIKAC Nika JK BEŽIGRAD 143
6 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC 135
7 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER 122
8 GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA KRMELJ 113
8 SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRAD 113
10 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC 105
11 JUSTIN Eva JK Z'DEŽELE SANKAKU 99
12 VOVK TINA JK OLIMPIJA 91
13 HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGE 90
13 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC 90
13 POLOVŠAK ADRIJANA JK RAVNE 90
16 LINDNER Hana JK Z'DEŽELE SANKAKU 76
17 GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKU 75
17 MARKOVIČ Aja ŠD TATAMI 75
17 PAL Nika KBV LENDAVA 75
17 PAVLETIČ Pia JK IVO REYA 75
21 KOJC Kira ŠD POLYTEAM 68
22 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD 61
23 LAH Nina JK GOLOVEC 56
23 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA 56
23 PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKA 56
26 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER 54
26 KRAMER ANITA JK SHIDO 54
26 PEČNIKAR Ela JK SOKOL 54
26 VOLF TINA JK ŽELEZNIČAR 54
30 MAZOVEC URŠKA JUDO ŠOLA MARIBOR 51
31 BELTRAM Ana JK IVO REYA 48
32 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC 45
32 DEŽELAK Tia ŠD GIB ŠIŠKA 45
32 MLINAR Ana JK GOLOVEC 45
32 OGRAJENŠEK Anne Marie JK Z'DEŽELE SANKAKU 45
36 OGRIČ Sara JK BEŽIGRAD 42
37 DOKL ŽIVA JK VELENJE 39
37 FERENCEK Tamara JK LENDAVA 39
39 DOBRIN Nina JK OLIMPIJA 38
40 VILFAN Živa JK BEŽIGRAD 34
41 SVETEC ADELINA JK RAVNE 29
42 KRESNIK ANA JK RAVNE 28
43 KULČAR Vita JK LENDAVA 27
44 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA KRMELJ 24
45 MAJHEN Karolina JK DRAVA PTUJ 23
45 ŠKERJANEC Ana JK GORIŠNICA 23
47 HRUSTEL Nuša JK SHIDO 22
48 TRAMPUŠ Brina JK GOLOVEC 21
49 CVIRN Larisa JK IMPOL 19
50 BUTKOVIČ Maya JK KOPER 18
50 KOŠIR Tajda JK BEŽIGRAD 18
50 KULČAR Vita JK LENDAVA 18
53 LETONJA Bernarda JK DRAVA PTUJ 15
54 JERETIČ Nina TVD PARTIZAN JESENICE 13
55 RIHTARIČ Manuela JK DRAVA PTUJ 11
56 PETROVIČ Iva JK DRAVA PTUJ 6
56 SOPILNIAK Olga ŠD POLYTEAM 6