Večna lestvica


Vsi moški člani ml. člani mladinci mladinci kadeti kadeti ml. kadeti st. dečki st. dečki ml. dečki
ženske članice ml. članice mladinke mladinke kadetinje kadetinje ml. kadetinje st. deklice st. deklice ml. deklice
Leto od: Leto do:

Izberite leto v tabeli za podrobnejši prikaz točk.

# klub2007200820092010201120122013skupaj
1JK BEŽIGRAD753539816788852972
2JK DUPLEK34390270623511131220
3JK ACRON SLOVENJ GRADEC1256446096492027
4JK Z'DEŽELE SANKAKU1834123911292941891598
5JK IMPOL1541693526131288
6JK OLIMPIJA311232485404441221688
7JK 15.MAJ MAREZIGE52738368229188301425
8KBV LENDAVA12456368942263727
9JK TRIGLAV KRANJ9427051773583551205
10TVD PARTIZAN JESENICE927247283
11JK ŽELEZNIČAR3636
12ŠD GIB ŠIŠKA17116354793054191290
13ŠD TATAMI174199317410681168
14JK MURSKA SOBOTA287995936481
15JK GOLOVEC22136458108751
16JK LENDAVA1583130228
17JK GORIŠNICA1435330713516
18JK OLIMPIJA KRMELJ1502172842972551203
19TVD PART. LJUTOMER1801912372652671140
20JK BELTINCI263263
21JK DRAVA PTUJ16711524306
22JK GORICA0
23Juršinci1515
24JK VELENJE11011234355
25JK SOKOL16311174
26JK IZOLA4117078289
27JK KOPER0
28JK MUTA6552159276
29Fužinar0
30ŠD POLYTEAM42128170
31JK RAVNE112105217
32JK BRANIK BROKER11253165
33JK OPLOTNICA7104111
342. oktober Marezige0
35ŠD BUSHIDO9090
36JK PROTON0
37JK IVO REYA6438102
38JK ŠENTJANŽ6565
39JK Žiri243559
40JK DRAVOGRAD1515
4113.Maj Ankaran0
42JK KRŠKO99
43JK JESENICE0