Večna lestvica


Vsi moški člani ml. člani mladinci mladinci kadeti kadeti ml. kadeti st. dečki st. dečki ml. dečki
ženske članice ml. članice mladinke mladinke kadetinje kadetinje ml. kadetinje st. deklice st. deklice ml. deklice
Leto od: Leto do:

Izberite leto v tabeli za podrobnejši prikaz točk.

# klub2007200820092010201120122013skupaj
1JK BEŽIGRAD4405936411508227012156667
2ŠD GIB ŠIŠKA80861310971145115212896104
3JK IMPOL1089273521734261902203
4JK MURSKA SOBOTA33875544278146721831
5JK IVO REYA11514320221195198964
6TVD PART. LJUTOMER2407229294343061072738
7JK DUPLEK293260850381441
8JK OPLOTNICA36731398
9JK ACRON SLOVENJ GRADEC45101306834256521612
10JK Z'DEŽELE SANKAKU1506316194132901582261
11JK RAVNE14247542182806201577
12JK LENDAVA1219130232433925
13JK OLIMPIJA3305703891911801711831
14JK GORIŠNICA47799135
15JK DRAVA PTUJ2261674553218421
16JK TRIGLAV KRANJ4242892362510
17JK MUTA8434427285830
18JK BRANIK BROKER1333562181991430
19KBV LENDAVA1911342406048673
20Juršinci0
21JK GOLOVEC2442492421741523281389
22TVD PARTIZAN JESENICE673129208
23JK Žiri0
24JK ŽELEZNIČAR33391385
25JK GORICA39906171306
26JK 15.MAJ MAREZIGE6928041443696566
27Velika Nedelja0
28JK OLIMPIJA KRMELJ248123138266
29ŠD POLYTEAM2181331109515571
30JK KOPER0
31JK VELENJE413021197130482
32JK SOKOL6292154
33Mislinja1743177
34JK BELTINCI153153
35JK IZOLA221376324246
36ŠD TATAMI106510956133373
37Portorož0
382. oktober Marezige0
39Fužinar0
40JK MEŽICA5757
41AJK NAGAOKA0
42ŠD BUSHIDO1813637
4313.Maj Ankaran0
44Prelog4545
45JK ŠENTJANŽ38947
46JK POLSKAVA0
47JK PROTON15318
48JK JESENICE0
49JK DRAVOGRAD44