Večna lestvica


Vsi moški člani ml. člani mladinci mladinci kadeti kadeti ml. kadeti st. dečki st. dečki ml. dečki
ženske članice ml. članice mladinke mladinke kadetinje kadetinje ml. kadetinje st. deklice st. deklice ml. deklice
Leto od: Leto do:

Izberite leto v tabeli za podrobnejši prikaz točk.

# klub2007200820092010201120122013skupaj
1JK BEŽIGRAD1250500982235313775274
2JK Z'DEŽELE SANKAKU1448306107279517015045826
3JK DUPLEK25667522984503938125271
4JK DRAVA PTUJ1546713857416
5JK OLIMPIJA200553340191115544558
6TVD PART. LJUTOMER9042215243913182745
7JK OLIMPIJA KRMELJ1402725188915392360
8Juršinci0
9JK LENDAVA16141037608
10KBV LENDAVA62455398127931135
11JK ACRON SLOVENJ GRADEC168489904185601725
12JK ŽELEZNIČAR2121
13JK TRIGLAV KRANJ718619300346602872330
14Fužinar0
15JK 15.MAJ MAREZIGE96580426199606892050
16ŠD TATAMI243346701481121288
17JK GOLOVEC12462345593131164
18JK GORIŠNICA222203323052001079
19JK JESENICE0
20ŠD GIB ŠIŠKA75673762823621162
21TVD PARTIZAN JESENICE80195275
22JK IMPOL19200195109523
23JK MURSKA SOBOTA2466150180167749
24JK BRANIK BROKER13534281114564
25ŠD POLYTEAM613697
26JK VELENJE0
27JK PROTON0
28ŠD BUSHIDO152152
29JK IVO REYA107107
30JK IZOLA64113177
31JK SOKOL1212
32JK KOPER0
33Portorož0
34JK RAVNE3939
35JK Žiri3636
36Mislinja0
37Jakob0
38JK MUTA1291738
39JK OPLOTNICA0