Večna lestvica


Vsi moški člani ml. člani mladinci mladinci kadeti kadeti ml. kadeti st. dečki st. dečki ml. dečki
ženske članice ml. članice mladinke mladinke kadetinje kadetinje ml. kadetinje st. deklice st. deklice ml. deklice
Leto od: Leto do:

Izberite leto v tabeli za podrobnejši prikaz točk.

# klub2007200820092010201120122013skupaj
1JK IVO REYA12205208206240125996
2JK OLIMPIJA38412854951384716493422
3JK IMPOL100394219161415545705126
4ŠD GIB ŠIŠKA94214102065896116516668144
5JK DRAVA PTUJ961121616510553592
6JK Z'DEŽELE SANKAKU4246690154218808655227
7JK DUPLEK46857118302797153314194
8JK BEŽIGRAD7355671264858127916836386
9JK MURSKA SOBOTA604430863141699903502
10JK GORIŠNICA176530112
11Juršinci0
12JK RAVNE512941065382141662
13TVD PART. LJUTOMER5727143161510642438
14JK GOLOVEC593515211565801667
15JK LENDAVA17309918226390
16JK TRIGLAV KRANJ161881013399482
17JK OPLOTNICA493877201390
18JK ACRON SLOVENJ GRADEC961832681996701501566
19TVD PARTIZAN JESENICE0
20JK OLIMPIJA KRMELJ6161
21JK BRANIK BROKER43010750169287647
22JK ŽELEZNIČAR22625153115645
23JK GORICA109109218
24JK Žiri43717454
25KBV LENDAVA807238091563491046
262. oktober Marezige0
27ŠD POLYTEAM66263312211589811
28JK 15.MAJ MAREZIGE15814884390
29JK KOPER18024045465
30JK VELENJE2414116250377
31Fužinar0
32Jakob0
33JK MUTA24147105276
34JK SOKOL11051161
35Mislinja6540129234
36JK BELTINCI9494
37ŠD Ippon7474
38ŠD BUSHIDO7373
39JK JESENICE0
40ŠD TATAMI572955141
41JK ŠENTJANŽ0
42Velika Nedelja0
43JK PROTON2929
44Portorož0
45AJK NAGAOKA0
46Prelog0