Večna lestvica


Vsi moški člani ml. člani mladinci mladinci kadeti kadeti ml. kadeti st. dečki st. dečki ml. dečki
ženske članice ml. članice mladinke mladinke kadetinje kadetinje ml. kadetinje st. deklice st. deklice ml. deklice
Leto od: Leto do:

Izberite leto v tabeli za podrobnejši prikaz točk.

# klub2007200820092010201120122013skupaj
1JK Z'DEŽELE SANKAKU36033991480742021440285820901
2JK BEŽIGRAD2869283212390114910035906
3JK DUPLEK201355253785443425256716576
4JK DRAVA PTUJ1199128487511942051504907
5JK OLIMPIJA KRMELJ5734641037
6JK TRIGLAV KRANJ369780137413865408165265
7TVD PARTIZAN JESENICE80133222111360906
8JK JESENICE1818
9JK ACRON SLOVENJ GRADEC90377564268842402433
10JK IVO REYA3636
11ŠD TATAMI3797585243982059
12KBV LENDAVA12012819848414908
13TVD PART. LJUTOMER154326935044452089
14JK OLIMPIJA4506361086
15JK IMPOL20122143465
16JK ŽELEZNIČAR0
17JK 15.MAJ MAREZIGE339516855
18JK GORIŠNICA36302422704651043
19JK LENDAVA4653213061092
20JK MURSKA SOBOTA1711031203604523161522
21Juršinci0
22ŠD GIB ŠIŠKA301560152356613
23JK GOLOVEC185923256283639
24Fužinar0
25JK VELENJE0
26JK BRANIK BROKER3419122713465
27JK PROTON0
28ŠD POLYTEAM156075
29Mislinja0
30JK Žiri6060
31JK IZOLA5454
32JK SOKOL0
33JK MUTA2626
34Velika Nedelja0
35JK OPLOTNICA0