Večna lestvica


Vsi moški člani ml. člani mladinci mladinci kadeti kadeti ml. kadeti st. dečki st. dečki ml. dečki
ženske članice ml. članice mladinke mladinke kadetinje kadetinje ml. kadetinje st. deklice st. deklice ml. deklice
Leto od: Leto do:

Izberite leto v tabeli za podrobnejši prikaz točk.

# klub2007200820092010201120122013skupaj
1JK OLIMPIJA134920442257154416091228925
2JK DRAVA PTUJ5903554995412961712452
3JK BEŽIGRAD3323999124216441575239111174
4JK IVO REYA191353618250458
5JK Z'DEŽELE SANKAKU11411557539398242728588920
6JK IMPOL471132712051126176714767372
7JK DUPLEK121024348353736041445600
8ŠD GIB ŠIŠKA638109423942275118910708660
9JK GORIŠNICA50451830143
10JK ŽELEZNIČAR3191381724463091384
11JK MURSKA SOBOTA68460610997694491983805
12JK ACRON SLOVENJ GRADEC65024396204238652621
13TVD PART. LJUTOMER1451861409421413
14JK OLIMPIJA KRMELJ55327023846
15JK BRANIK BROKER1812575013906
16JK LENDAVA13522786026321
17KBV LENDAVA1501209011713377867
18JK GOLOVEC2323654996861782
19Juršinci0
20JK OPLOTNICA22495474991
21JK RAVNE49299459807
22TVD PARTIZAN JESENICE14213155
23ŠD POLYTEAM602674273971151
24JK KOPER270270
25JK JESENICE0
26JK BELTINCI219219
27JK 15.MAJ MAREZIGE366096
282. oktober Marezige0
29JK GORICA3636
30JK TRIGLAV KRANJ177123541843415
31ŠD BUSHIDO165165
32JK MUTA44114158
33JK VELENJE9090
34JK SOKOL0
35Portorož0
36Jakob0
37ŠD TATAMI362359
38JK Žiri3333
39AJK NAGAOKA0
40ŠD Ippon0
41JK PROTON0