Večna lestvica


Vsi moški člani ml. člani mladinci mladinci kadeti kadeti ml. kadeti st. dečki st. dečki ml. dečki
ženske članice ml. članice mladinke mladinke kadetinje kadetinje ml. kadetinje st. deklice st. deklice ml. deklice
Leto od: Leto do:

Izberite leto v tabeli za podrobnejši prikaz točk.

# klub2007200820092010201120122013skupaj
1JK Z'DEŽELE SANKAKU32690199703636325815329402666928857203304
2JK BEŽIGRAD441749226507104526252707764240269
3JK OLIMPIJA540288061569576
4JK DUPLEK517741196111251047157520529018
5TVD PARTIZAN JESENICE92317112016572560
6JK GORIŠNICA3027621018534
7JK DRAVA PTUJ29218042047758512429484144
8JK OLIMPIJA KRMELJ18022248075957
9JK TRIGLAV KRANJ15018082510141623002631
10ŠD GIB ŠIŠKA36162105162465
11ŠD TATAMI301712822854989742240
12JK IVO REYA3030
13JK GOLOVEC60102192225579
14TVD PART. LJUTOMER180901502916721383
15JK IMPOL9367251168
16JK MURSKA SOBOTA2290480192784
17JK BRANIK BROKER9082413240452701140
18JK VELENJE9090
19JK ACRON SLOVENJ GRADEC902553603453752791704
20KBV LENDAVA1590723003003541131
21JK ŽELEZNIČAR2260907213590180649
22JK JESENICE4545
23Fužinar0
24JK SOKOL0
25JK 15.MAJ MAREZIGE180243423
26ŠD BUSHIDO45180225
27ŠD POLYTEAM3030
28JK LENDAVA13572102309
29JK KOPER0
30Juršinci0
31JK MUTA4545
32JK PROTON0
33JK Žiri2222