Večna lestvica


Vsi moški člani ml. člani mladinci mladinci kadeti kadeti ml. kadeti st. dečki st. dečki ml. dečki
ženske članice ml. članice mladinke mladinke kadetinje kadetinje ml. kadetinje st. deklice st. deklice ml. deklice
Leto od: Leto do:

Izberite leto v tabeli za podrobnejši prikaz točk.

# klub2007200820092010201120122013skupaj
1JK BEŽIGRAD604150910995919884791
2JK ACRON SLOVENJ GRADEC891875226799232400
3JK IMPOL1114172855072621582
4ŠD GIB ŠIŠKA2336794926201642188
5JK IVO REYA611358712927439
6JK OLIMPIJA2791931945991816
7JK LENDAVA1317717163207631
8JK GORIŠNICA1593245101
9JK DUPLEK3935022123588
10JK ŽELEZNIČAR6478520167
11JK MURSKA SOBOTA7677181220345899
12JK MUTA332332
13JK RAVNE61203313188765
14ŠD Ippon303303
15JK BRANIK BROKER831534302434
16JK Z'DEŽELE SANKAKU13021716289100698
17JK DRAVA PTUJ4370361152212
18JK GORICA12912332284
19JK TRIGLAV KRANJ92170258147667
20JK GOLOVEC81130253175182821
21TVD PART. LJUTOMER16424413911097754
22JK OPLOTNICA65126178240555
23JK DRAVOGRAD82225307
24TVD PARTIZAN JESENICE53802263218
25ŠD TATAMI12119833160203715
26JK OLIMPIJA KRMELJ15210816219844664
27Juršinci0
282. oktober Marezige0
29JK Žiri1818
30JK VELENJE841255357319
31JK 15.MAJ MAREZIGE131041179230356
32KBV LENDAVA827013191374
33JK KRŠKO3085115
34Fužinar0
35JK BELTINCI5858
36JK KOPER0
37JK SOKOL16622
38Mislinja4492174
39JK IZOLA22283383
40Bushido Novo Mesto3232
41ŠD BUSHIDO5201035
42ŠD POLYTEAM1611532
4313.Maj Ankaran0
44JK DOBROVA - POLHOV GRADEC1515
45AJK NAGAOKA0
46JK JESENICE1111
47ŠD MALA ŠOLA JUDA55