Večna lestvica


Vsi moški člani ml. člani mladinci mladinci kadeti kadeti ml. kadeti st. dečki st. dečki ml. dečki
ženske članice ml. članice mladinke mladinke kadetinje kadetinje ml. kadetinje st. deklice st. deklice ml. deklice
Leto od: Leto do:

Izberite leto v tabeli za podrobnejši prikaz točk.

# klub2007200820092010201120122013skupaj
1JK Z'DEŽELE SANKAKU263510722394316029078496437425038
2JK DUPLEK91844038317641666149027379398
3JK BEŽIGRAD43983215642331102213610187342
4JK DRAVA PTUJ266341049833133196010545527
5JK TRIGLAV KRANJ270418107212945496854288
6JK OLIMPIJA3878105401737
7JK OLIMPIJA KRMELJ34716924868832
8TVD PART. LJUTOMER279045165632959
9JK GORIŠNICA34135225546301078
10KBV LENDAVA13511729484630
11ŠD TATAMI342289615684961756
12JK JESENICE0
13JK ACRON SLOVENJ GRADEC10227013536068935
14JK MURSKA SOBOTA135348237135855
15JK IMPOL34223257
16ŠD GIB ŠIŠKA234158392
17TVD PARTIZAN JESENICE225158135122640
18Fužinar0
19JK BRANIK BROKER722720368370
20Juršinci0
21JK GOLOVEC3490149136409
22JK PROTON0
23JK LENDAVA68135203
24ŠD POLYTEAM279068185
25JK ŽELEZNIČAR1717
26JK IVO REYA6464