VABILO NA OTVORITEV EP KADETI

Spoštovani judo zveza Slovenije je organizator Evropskega kadetskega prvenstva v judu, ki bo potekalo od petka 26. do nedelje 28. junija v Kopru. V veliko veselje bi nam bilo, de si boste prireditev uspeli ogledati. Tekmovanje se bo v koprski Dvorani Bonifika začelo vsak dan ob 10. uri, finalni boji in podelitve medalj pa bodo po 16. uri.

VABILO
Spoštovani

V veliko veselje bi nam bilo, de si boste prireditev uspeli ogledati.

Še posebej toplo vas vabimo na uradno odprtje prvenstva, ki bo v petek, 26.junija 2009 s pričetkom ob 15.30 uri v Dvorani Bonifika.
Prosimo vas, da vašo udeležbo, do vključno 23. junija 2009, potrdite na Judo zvezi slovenije na telefon 028430030, fax 028430031 ali na e-naslov:judo.zveza@siol.net.

Veselimo se vaše družbe in vas lepo pozdravljamo!

Bogdan Gabrovec
Predsednik JZS