Tekmovanja v letu 2003

Naziv Datum Kraj Starostne
januar Kiev cadets, Kiev UKR 10.01.
Pohorski bataljon, Slovenska Bistrica 11.01. SEN, U18
Jigoro Kano Cup, Tokyo JPN 11.01. SEN
Področno tekmovalnje OŠ, Ljubljana, SLO 18.01.
Pokal KBV Lendave, Lendava 19.01. U18, U15
DP ml. člani, ml. članice, Slovenska Bistrica 24.01. U23
Moscow "Super A", Moscow RUS 25.01. SEN
Alpe Adria Trophy cadets, Udine, Italija 26.01. U18
DP ŠŠD, Novo Mesto 31.01. U15
februar Sofia "A", Sofia BUL 01.02. SEN
Tbilisi "A", Tbilisi GEO 01.02. SEN
Belgian open, Vise BEL 01.02. SEN
Paris "Super A", Paris FRA 08.02. SEN
DP kadeti, kadetinje, KBV Lendava 08.02. U18
Leonding "A", Leonding AUT 15.02. SEN
Budapest "A", Budapest HUN 15.02. SEN
Hamburg "Super A", Hamburg GER 22.02. SEN
Pokal Lendave, Lendava 22.02. U20, U15
marec Pokal Bežigrada, Ljubljana 01.03. U18, U15
Pokal Bežigrad ost., Ljubljana 01.03. U18
Pokal Velike Gorice, Velika Gorica 01.03. SEN, U18
Baumgartnov pas, Maribor 08.03. SEN
Vocklabruck cadets, Vocklabruck, Aut 08.03. U18
Vocklabruck-juniors, Vocklabruck, Aut 08.03. U20
Warszawa "A", Warszawa POL 15.03. SEN
Prague "A", Prague CZE 15.03. SEN
Rotterdam "A", Rotterdam NED 22.03. SEN
Rome "A", Rome ITA 22.03. SEN
Pokal Murske Sobote, Murska Sobota 22.03. U20
Tunis international, Tunis TUN 29.03. SEN
Pokal Ptuja, Ptuj 29.03. U20, U18
Minsk "A", Minsk BLR 29.03. SEN
Talin "A", Talin EST 29.03. SEN
april DP st. dečki, deklice, Slovenska Bistrica 04.04. U15
DP člani, članice, Oplotnica 12.04. SEN
London "B", London GBR 12.04. SEN
Rochrbach cadets, Rochrbach AUT 13.04. U18
Coimbra A-Junior, Coimbra POR 13.04. U20
Jičin cadets, Jičin CZE 26.04. U18
St. Petersburg A-jun, St. Petersburg RUS 26.04. U20
maj Budapest cadets, Budapest HUN 04.05. U18
EC U23, Nazaryan ARM 04.05.
Palijev Memorial, Ljubljana 09.05. U15
Heilbronn cadets, Helibronn GER 11.05.
EC seniors, Dussledorf GER 15.05. SEN
DP mladinci, mladinke, Lendava 24.05. U20
DP pasovi, Lendava 24.05. SEN, U18
Szczyrk cadets, Szczyrk POL 24.05.
Stockerau A-jun, Stockerau AUT 31.05. U20
junij Ljubljana cadets, Ljubljana SLO 07.06. U18
Tre Torri, ITA 07.06. SEN
Paris cadets FRA, Paris FRA 14.06.
Gotteborg A-jun, Gotteborg SWE 14.06. U20
Memorial Mirka Gorenjaka, Oplotnica 21.06.
Ploiesti cadets, Ploiesti ROM 28.06.
Turnir občine Duplek, Duplek SLO 28.06.
julij Istanbul "B", Istanbaul TUR 05.07.
Trofeo Kuroki, Tarcento TUR 05.07. SEN
Cetniewo A-jun, Cetniewo POL 26.07. U20
EYOF cadets, Paris FRA 28.07. U18
avgust Pan American Games, Santo Domingo DOM 09.08. SEN
Braunschweig "B", Braunschweig GER 09.08. SEN
Paks A-jun, Paks HUN 16.08. U20
EC cadets, Baku AZE 23.08. U18
Universiade, Daegu KOR 25.08. SEN
Junior British open, GBR 31.08.
september Sl. Hrvatska, Split CRO 05.09.
WC seniors, Osaka JPN 11.09. SEN
Kudasai A-jun, Kudasai TUR 13.09. U20
Pokal Ivo Reya, Celje 20.09. U20
Kiev A-jun, Kiev UKR 20.09. U20
Berlin A-jun, Berlin GER 27.09. U20
oktober Lyon A-jun, Lyon FRA 04.10. U20
Jičin A-jun, Jičin CZE 11.10. U20
NC Craotia seniors, Split 11.10.
All African games, Abuja NGR 15.10.
NC Poland seniors, Bydgoszcz 16.10.
Turnir Jesenice, Jesenice 19.10.
NC Netherland seniors, Groningen 25.10.
Asian Championships, Jeju - KOR 31.10. SEN
november NC France senior, Paris FRA 01.11.
Pokal Heledis, Celje 08.11. SEN, U18
Iršičev Memorial, Maribor 09.11. SEN, U18
Finnish open "B", Vantaalla FIN 10.11.
DP Srednje šole, Ljubljana 14.11.
Boras tournament, Boras Sweden 15.11.
EC juniors, Sarajevo BIH 21.11. U20
Strasbourg cadets, Strasbourg FRA 22.11. U18
Nagaoka ml.člani-ce, Ljubljana 29.11.
Nagaoka člani-ce, Ljubljana 30.11. SEN
Nagaoka Kadeti-nje, Ljubljana 30.11. U18
december 1. Slovenska judo liga, Slovenka Bistrica 06.12.
2. slovenska judo liga, Slovenska Bistrica 06.12.
Sungkop Korea open, Sungkop KOR 07.12. SEN
3. World military games, Catania Sicilija 07.12. SEN
Fukuoka open, Fukuoka JPN 13.12. SEN
Novoletni turnir, Celje 13.12. U15
Noris sport talent tournament, Eindhoven NED 13.12.