Pokal Novega mesta

Datum: 13.11.2010
Kraj: Slovenija, Novo mesto

Končni rezultati

ml. dečki

-30 kg (0 )
1. GORŠIČ Kevin JK IVO REYA
-34 kg (4 )
1. MIKEC Rok JK OLIMPIJA KRMELJ
2. PAHOR Tim TVD PARTIZAN JESENICE
3. GIMPELJ Žan ŠD BUSHIDO
4. GLEŠČIČ Patrik JK GORICA
-38 kg (10 )
1. MLINAR Rok ŠD GIB ŠIŠKA
2. ZAKOŠEK Gal JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. LEMEŽ Nik JK VELENJE
3. OŠTIR Urban JK OLIMPIJA KRMELJ
5. PROKOFJEV-LAMPE Aljoša JK GOLOVEC
5. VOJINOVIČ Vladimir JK IMPOL
7. OMAN Matic JK TRIGLAV KRANJ
7. TANKO Sašo JK Z'DEŽELE SANKAKU
9. ZAPUŠEK Tim JK Z'DEŽELE SANKAKU
-42 kg (10 )
1. DOBRIN Maks JK OLIMPIJA
2. PERBIL Maks ŠD GIB ŠIŠKA
3. BIZJAK Luka ŠD GIB ŠIŠKA
3. LAH Nejc JK GOLOVEC
5. NAGY Peter KBV LENDAVA
5. TKAVC Sebastjan JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. BRKOPEC Fran ŠD BUSHIDO
7. KROFLIČ Žan JK Z'DEŽELE SANKAKU
9. OSET Nejc ŠD TATAMI
-46 kg (3 )
1. POLANEC Slavči JK IMPOL
2. MIKOLA Žan JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. KONČINA Aljaž JK OLIMPIJA KRMELJ
-50 kg (4 )
1. SLATNAR Miha JK VELENJE
2. PETROVIČ Aleksandar JK OLIMPIJA
3. PLANTAK Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. KONEC Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
-55 kg (4 )
1. JURKOVIČ Ivo ŠD GIB ŠIŠKA
2. GREGORČIČ Tim JK OLIMPIJA KRMELJ
3. FRIDRIH Kristjan JK IMPOL
4. PAL Aljoša KBV LENDAVA
-60 kg (4 )
1. SAJOVIC Anže JK TRIGLAV KRANJ
2. SOKAČ Luka JK OLIMPIJA KRMELJ
3. KORENAK Jan JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. REPAR Urh JK Z'DEŽELE SANKAKU
+60 kg (8 )
1. MORČIČ Aleks JK MURSKA SOBOTA
2. ŠVAB Jan JK IMPOL
3. DEDIČ Luka JK GOLOVEC
3. SUŠNIK Žiga JK GORICA
5. DEBELJAK Nik JK OLIMPIJA
5. VODEB Tilen JK VELENJE
7. ERJAVEC Žiga JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. HORVAT Benjamin JK Z'DEŽELE SANKAKU

ml. deklice

-28 kg (0 )
1. GORŠIČ Nika JK IVO REYA
-32 kg (3 )
1. VOLF Romana JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. DIMEC Iva JK IVO REYA
3. KRČ Ana JK TRIGLAV KRANJ
-36 kg (4 )
1. DOBRIN Ema JK OLIMPIJA
2. SUŠNIK Hana JK GOLOVEC
3. PRAŠNIKAR Kristina JK GOLOVEC
4. GRAŠIČ Maša JK TRIGLAV KRANJ
-40 kg (4 )
1. POZVEK Patricija ŠD GIB ŠIŠKA
2. POLAJNAR Nika JK TRIGLAV KRANJ
3. BEVK Inja ŠD GIB ŠIŠKA
4. VIDMAR Petra JK GOLOVEC
-44 kg (6 )
1. ANŽELAK Tanja JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. RUGELJ Lana JK SOKOL
3. SOVILJ STOJKOVIČ Bianca TVD PARTIZAN JESENICE
3. TROPAN Teja JK IMPOL
5. GRIČAR Lara ŠD GIB ŠIŠKA
5. JUNEŽ Janja TVD PARTIZAN JESENICE
-48 kg (2 )
1. BREZNIK Gaia brina ŠD GIB ŠIŠKA
2. BOBEK Tina JK IVO REYA
-52 kg (2 )
1. ŠEGA Nika JK IMPOL
2. RAZINGAR Janja TVD PARTIZAN JESENICE
-57 kg (3 )
1. BOHINC Klara ŠD GIB ŠIŠKA
2. KRALJ Rebeka JK IMPOL
3. PESTOTNIK Nina JK SOKOL
+57 kg (2 )
1. MOHORIČ Veronika JK VELENJE
2. ŠTOR Hanna JK Z'DEŽELE SANKAKU

cicibani

-31 kg (21 )
1. ANŽELAK Matej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. TURK Matevž ŠD BUSHIDO
3. JANČAR Žiga ŠD POLYTEAM
3. SEDEU Jure ŠD GIB ŠIŠKA
5. KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKA
5. KOLŠEK Tilen JK IVO REYA
7. AMBROŽIČ Luka TVD PARTIZAN JESENICE
7. SARAMATI Medjan JK KRŠKO
9. HORVAT Žan ŠD TATAMI
9. PRIJATELJ Matic JK OLIMPIJA KRMELJ
9. RAVNIH Nejc Martin ŠD BUSHIDO
9. SCHWEIGER Til JK OLIMPIJA
-34 kg (7 )
1. UDOVČ Lovro ŠD BUSHIDO
2. ZAJC Martin ŠD BUSHIDO
3. GREGORČIČ Andrej JK OLIMPIJA KRMELJ
3. PERKO Timotej JK OLIMPIJA KRMELJ
5. BELAK Matteo JK IVO REYA
5. OMERAGIČ Tine JK IMPOL
7. ŠTERK Rok JK KRŠKO
-37 kg (11 )
1. DEMŠAR Filip Jakob ŠD GIB ŠIŠKA
2. PETRE Iztok JK OLIMPIJA KRMELJ
3. REPOVŽ Žan JK OLIMPIJA KRMELJ
3. VUJASIN Dean ŠD BUSHIDO
5. SMOGAVEC Žiga JK IMPOL
5. VRHOVŠEK Aljaž JK KRŠKO
7. NOVAK Aljaž JK OLIMPIJA KRMELJ
7. VIŠEKRUNA Ognjen JK OLIMPIJA KRMELJ
9. FERK Tim JK IMPOL
9. LONČARIČ Simon JK IMPOL
-40 kg (12 )
1. FERENČAK Aleksander JK MURSKA SOBOTA
2. JURKOVIČ Marko ŠD GIB ŠIŠKA
3. KOMAC Črt ŠD GIB ŠIŠKA
3. ZALETELJ Jakob ŠD BUSHIDO
5. OCVIRK Krištof ŠD POLYTEAM
7. RADOLA Matic ŠD POLYTEAM
9. ATANASOV Adam ŠD TATAMI
9. DOLJAK Žan ŠD BUSHIDO
-43 kg (6 )
1. JANČIČ Miha ŠD POLYTEAM
2. TEPEJ Urban JK VELENJE
3. KOBE Boštjan ŠD BUSHIDO
3. PAVLIN Andraž ŠD BUSHIDO
5. POVIRK Tilen JK GOLOVEC
5. ŠVAJGAR Matjaž JK GOLOVEC
-47 kg (7 )
1. GALOF Liam JK MURSKA SOBOTA
2. RESMAN Urh JK GOLOVEC
3. HATIČ Benjamin TVD PARTIZAN JESENICE
3. VUJINOVIĆ Nikola JK GOLOVEC
5. KOVAČIČ Tilen ŠD BUSHIDO
5. MARŠIČ Rok JK OLIMPIJA
7. RAVNAK Izak JK IVO REYA
+47 kg (11 )
1. ŠTIH Matej JK OLIMPIJA KRMELJ
2. KONČINA Jakob JK OLIMPIJA KRMELJ
3. JARC Jernej JK OLIMPIJA
3. ZVRŽINA Jaka ŠD TATAMI
5. BLEJEC Luka ŠD GIB ŠIŠKA
5. BOHINC Sebastjan JK OLIMPIJA
7. PESTOTNIK Simon JK SOKOL
7. ŠVAJGER Erik JK SOKOL

cicibanke

-27 kg (2 )
1. AMBROŽIČ Nuša TVD PARTIZAN JESENICE
2. LAPORŠEK Neja JK IMPOL
-30 kg (2 )
1. AMBROŽIČ Kati TVD PARTIZAN JESENICE
2. GORENŠEK Eva JK IVO REYA
-33 kg (2 )
1. PERBIL Maša ŠD GIB ŠIŠKA
2. HAJSINGER Uma ŠD GIB ŠIŠKA
-37 kg (3 )
1. STRNAD Lucija JK IMPOL
2. HODŽIČ Sara JK KRŠKO
3. LAZAR Luna JK OLIMPIJA KRMELJ
-42 kg (4 )
1. TAVČAR Zarja ŠD GIB ŠIŠKA
2. HORVAT Ana ŠD TATAMI
3. HATIČ Elma TVD PARTIZAN JESENICE
4. JAMNIK Lana ŠD TATAMI
+47 kg (4 )
1. BOHINC Dora ŠD GIB ŠIŠKA
2. HADŽIČ Jasna JK IVO REYA
3. TOMAŽIČ andreja JK IMPOL
4. ZAVRŠNIK Pia ŠD GIB ŠIŠKA

ml. cicibani U9

-24 kg (4 )
1. ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
2. JUSTINEK Timotej JK IMPOL
3. BRAJER Jaka ŠD BUSHIDO
4. RIŽMARIČ HLADNIK Anže TVD PARTIZAN JESENICE
-27 kg (8 )
1. STARMAN Jaka ŠD TATAMI
2. BRENCE Miha JK IMPOL
3. CIRKVENČIČ Jakob JK MURSKA SOBOTA
3. KOHN Jan JK MUTA
5. OSANA Jakob arne JK OLIMPIJA
5. RAJER Rok JK OLIMPIJA KRMELJ
7. KITEK Matic ŠD BUSHIDO
7. MASTNAK Taras JK IVO REYA
-30 kg (13 )
1. SALEZNIK David JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. ANTUNIČEVIČ Luka ŠD TATAMI
3. LEVIČAR Benjamin ŠD GIB ŠIŠKA
5. KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKA
5. MAJCEN Tadej JK IVO REYA
7. BERGANT Filip evgen ŠD GIB ŠIŠKA
7. FALEŽ Jan JK IMPOL
9. BAJT Rok JK OLIMPIJA
9. KASTELIC Edvard JK GOLOVEC
9. KITEK Anže ŠD BUSHIDO
9. PAJMON Luka ŠD TATAMI
-34 kg (14 )
1. ŽLE Blaž ŠD TATAMI
2. DAMIJAN Jurij JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. BIZILJ Timotej ŠD GIB ŠIŠKA
3. IZAK Anže JK MUTA
5. HITI Tim ŠD GIB ŠIŠKA
5. MIHELČIČ Tej ŠD TATAMI
7. KOSTOSKI Naum ŠD GIB ŠIŠKA
7. ZAFOŠNIK Sašo JK IMPOL
9. BEZJAK Rok ŠD BUSHIDO
9. BREZAIK Jan JK IVO REYA
9. PLEŠTINA Antonia JK OLIMPIJA
-38 kg (9 )
1. VLAJ Veno ŠD TATAMI
2. LONČAR Nik JK IMPOL
3. KNEZ Anže Mislinja
3. TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKA
5. GOJKOVIČ Vid JK SOKOL
5. HUMAR Teo ŠD GIB ŠIŠKA
7. BAUER David ŠD BUSHIDO
7. ROGEL Nejc ŠD BUSHIDO
9. VERHNJAK Jernej JK MUTA

ml. cicibanke U9

-25 kg (5 )
1. HRIBERNIK Ines JK MUTA
2. BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. IVANETIČ Tina ŠD BUSHIDO
4. DEŽELAK Tia ŠD GIB ŠIŠKA
5. NOVAK Lea JK OLIMPIJA KRMELJ
-28 kg (2 )
1. ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
2. DOBRIN Nina JK OLIMPIJA
-32 kg (3 )
1. STANKOVIČ Brina ŠD GIB ŠIŠKA
2. GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA KRMELJ
3. ŠOŠ Kaja JK MURSKA SOBOTA
-36 kg (0 )
1. ŽALEC Iva JK OLIMPIJA KRMELJ
-40 kg (3 )
1. LAH Nina JK GOLOVEC
2. PAVLETIČ Pia JK IVO REYA
3. KRAŠEVEC Nika JK OLIMPIJA