Pokal Dupleka

Datum: 07.10.2017
Kraj: Slovenija, Duplek

Končni rezultati

kadeti

-55 kg (3 )
1. AMBROŽIČ Mark JK TRIGLAV KRANJ
2. ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMER
3. KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKU
-60 kg (8 )
1. KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEK
2. ZVER Mihael KBV LENDAVA
3. KELAVA Goran JK BEŽIGRAD
3. KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRAD
5. KASTELIC Edvard JK GOLOVEC
5. POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD
7. HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-66 kg (13 )
1. KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKA
2. KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC
3. DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJ
3. LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA
5. KLOAR Rene JK DRAVA PTUJ
5. ŠTOBER URH JK VELENJE
7. LEŠER Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKU
-73 kg (11 )
1. DUKARIČ Anej JK OPLOTNICA
2. RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMER
3. KORŽE KLEMEN JK BRANIK BROKER
3. POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJ
5. KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA
7. ZIMA Libor Pinky
9. DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRAD
-81 kg (8 )
1. VUČINA Alen JK OPLOTNICA
2. JAUŠOVEC Tilen TVD PART. LJUTOMER
3. BROD Žiga JK BEŽIGRAD
3. YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. BOŠNIK Leon JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. CIGLAR MIHA JK VELENJE
-90 kg (6 )
1. JARC Jernej JK OLIMPIJA
2. GAŠPARIČ Mario JK IMPOL
3. POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. VEZJAK Jaro JK BRANIK BROKER
5. LAJLAR Anže JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. VEZJAK Peter JK BRANIK BROKER
+90 kg (2 )
1. KELC Tim JK ŽELEZNIČAR
3. KRALJIČ David JK DUPLEK

kadetinje

-52 kg (2 )
1. PEROVNIK Nuša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. DAJČAR Nika TVD PART. LJUTOMER
-63 kg (3 )
1. HORVAT Ana JK OLIMPIJA
2. TRAMPUŠ Brina JK GOLOVEC
3. KRESNIK ANA JK RAVNE
-70 kg (4 )
1. LOBNIK METKA JUDO ŠOLA MARIBOR
2. SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRAD
3. LAH Nina JK GOLOVEC
+70 kg (3 )
1. TOMAŽIČ andreja JK OPLOTNICA
2. ŠLAMBERGER Nika JK DRAVA PTUJ
3. MEHLE KOSTREVC Živa JK GOLOVEC

st. dečki

-38 kg (3 )
1. ROTTER Noah Noricum Leibnitz
2. KNAFLIČ ROK JUDO ŠOLA MARIBOR
3. PUTANEC Jan Pinky
-42 kg (5 )
1. ŠPILAK Jan JK BELTINCI
2. JONTES Matic JK ŽELEZNIČAR
3. KOLAR ŽIGA JUDO ŠOLA MARIBOR
4. FERLAN Maks JK GOLOVEC
5. URH ŠTRAVS JK SHIDO
-46 kg (3 )
1. AUER Marcus Noricum Leibnitz
2. GRAHOVAC TJAN JUDO ŠOLA MARIBOR
3. BOLKO Urban JK IMPOL
-50 kg (9 )
1. ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER
2. ŠKRGET Nejc TVD PART. LJUTOMER
3. DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ
3. LASIĆ Borna Pinky
5. TOTAJ KORAB JUDO ŠOLA MARIBOR
5. TRILER Žan JK GOLOVEC
-55 kg (11 )
1. KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2. AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
3. KAJTAZOVIĆ Nal JK GOLOVEC
3. LIPUŠ Lino KBV LENDAVA
5. LOVIČ Arian JK 15.MAJ MAREZIGE
5. OPRČKAL LENART JK SHIDO
7. VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž JK IZOLA
9. PETROVIČ Timon JK DUPLEK
-60 kg (3 )
1. MARIČ Aljoša KBV LENDAVA
2. KRIŽANEC Gašper JK IMPOL
3. PEVEC GAŠPER JK SHIDO
-66 kg (11 )
1. RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER
2. GUMILAR Maj JK MURSKA SOBOTA
3. MEDVED Tjaž JK VELENJE
5. ANTOLINC Jure JK ŽELEZNIČAR
7. PEULIĆ Filip JK GOLOVEC
+66 kg (16 )
1. PRUNK Nik JK 15.MAJ MAREZIGE
2. BERTALANIČ ŽIŽEK GAL JK BRANIK BROKER
3. CAF Rok JK BRANIK BROKER
3. HERCOG Rene JK BRANIK BROKER
5. LESKOVEC TIN JUDO ŠOLA MARIBOR
5. SKELA Nejc JK IMPOL
9. KUZMA NIKO TVD PART. LJUTOMER
9. MARČETA Sergej JK IZOLA

st. deklice

-40 kg (2 )
1. VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER
2. MAJCEN ALINA JUDO ŠOLA MARIBOR
-48 kg (5 )
1. ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
2. MUNDA Evelin TVD PART. LJUTOMER
3. KOJC Kora ŠD POLYTEAM
4. ČORAK Tea Remete
5. IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER
-52 kg (7 )
1. PLEŠA Elena Pinky
2. FERENCEK Tamara JK LENDAVA
3. KRAMER ANITA JK SHIDO
3. SVETEC ADELINA JK RAVNE
5. GOLIČNIK MAŠA JK SHIDO
5. NEUHOLD Paula
-57 kg (4 )
1. HIDEN Verena Noricum Leibnitz
2. TRETNJAK Lisa Noricum Leibnitz
3. DROBNJAK Ema Kokica
4. HUDOLIN ALENKA JK SHIDO
-63 kg (5 )
1. CVIRN Larisa JK IMPOL
2. MARČETA Ana JK IZOLA
3. BELTRAM Ana JK IVO REYA
3. DIVJAK Iva Kokica
5. BENKIČ Asja JK MURSKA SOBOTA
+63 kg (3 )
1. MLINAR Ana JK GOLOVEC
2. ERKER Aischa JK IMPOL
3. NOVŠAK Lara JUDO ŠOLA MARIBOR

ml. dečki

-30 kg (3 )
1. KOJC Keno ŠD POLYTEAM
2. STRELEC Lan JK DRAVA PTUJ
3. SEDOVŠEK TIT JK BRANIK BROKER
-34 kg (15 )
1. NABERNIK Jan JK IZOLA
3. MIHELIČ Nejc ŠD TATAMI
3. ŠOMIĆ Anes Una Bihač
5. FILIPIČ Sergej JK DUPLEK
5. ŽNIDARKO Nejc JK IMPOL
9. HAZAK DAVID JK BRANIK BROKER
9. SOROSCY Nejc ŠD TATAMI
16. ZUPANČIČ KLEMEN JK OPLOTNICA
-38 kg (9 )
1. PERTOCI Aljaž JK MURSKA SOBOTA
2. ELION JARC NIK JUDO ŠOLA MARIBOR
3. BALAŽIC Oskar JK MURSKA SOBOTA
3. VINKOVIČ Klemen JK MURSKA SOBOTA
5. BEZJAK Blaž JK GORIŠNICA
5. MIHELIN GAŠPER ŠD TATAMI
7. GLOBOVNIK ANŽE JK OPLOTNICA
-42 kg (8 )
1. MEŠELJ URH JK VELENJE
2. MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR
3. LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA
3. VANČEK Luka JK IMPOL
5. GABER Andraž JK IMPOL
5. MAHMUTOVIČ Alen JK IVO REYA
-46 kg (9 )
1. KOS Timotej JK IMPOL
2. KLEMENČIČ Matic JK MURSKA SOBOTA
3. ŠKERBOT Nil JK DUPLEK
3. ŠTIMEC Žiga JK IMPOL
5. LONČAR Mai JK IMPOL
5. POTOČNIK Boštjan JK IMPOL
7. FIŠER JAN JK DRAVA PTUJ
-50 kg (6 )
1. LIPIČ Gabriel JK BELTINCI
2. PORČIĆ Davud JK 15.MAJ MAREZIGE
3. GORIČAN Jan JK BRANIK BROKER
3. MITHANS ŽAN JK BRANIK BROKER
5. GOMAZ ROK JUDO ŠOLA MARIBOR
5. HRIBAR OŽBEJ JK SHIDO
-55 kg (2 )
1. CHAYNIKOV DMITRY JK BRANIK BROKER
2. VIVOD TIMI JK OPLOTNICA
+55 kg (7 )
1. BEZJAK Domen JK GORIŠNICA
2. MULEC Tilen JK DUPLEK
3. DŽAFEROVIĆ Mirza Una Bihač
3. PUŠNIK Ian JK IMPOL
5. SVETEK Jan JK GOLOVEC
5. ZALOŽNIK Jaka JK DRAVA PTUJ

ml. deklice

-28 kg (2 )
1. AUER NINA Union Leibnitz
2. AUDA Nina JK DUPLEK
-32 kg (6 )
1. KOCHAUF Maya
2. KUPLEN Iva JK MURSKA SOBOTA
3. MARČINKO ZALA JK BRANIK BROKER
3. MURK Nika JK GORIŠNICA
5. LESKOVAR Lea JK IMPOL
-36 kg (3 )
1. MUŠIČ Maja JK OPLOTNICA
2. KNAFELC Noeli JK SHIDO
4. NEDELJKO DANAJA JK BELTINCI
-40 kg (6 )
1. KOJC Kora ŠD POLYTEAM
2. GERIČ Nela JK LENDAVA
3. GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO
3. MESIČEK NEŽA JUDO ŠOLA MARIBOR
5. KOPRIVNIK Lea JK IMPOL
5. SCHRINKO KATHARINA Union Leibnitz
-44 kg (4 )
1. VANČEK Maša JK IMPOL
2. LOVENJAK MOJCA JK BRASLOVČE
3. MAUČEC Tinaja JK LENDAVA
4. KRESLIN Eva JK LENDAVA
-48 kg (4 )
1. MAZOUZI Leila JK BELTINCI
3. MAJHENIČ Tita JK GOLOVEC
3. MUJAGIĆ AMINA Una Bihač
5. PETEK Maša JK GORIŠNICA
+52 kg (2 )
1. BUDINSKI SARA JK VELENJE
2. ŠAJHER KOVAČIČ KATJA JK BRANIK BROKER