Palijev Memorial

Datum: 20.05.2017
Kraj: Slovenija, Ljubljana

Končni rezultati

ml. kadeti

-42 kg (6 )
1. ZMAZEK Niki TVD PART. LJUTOMER
2. BRENCE Miha JK IMPOL
3. KOLBL Timotej JK GOLOVEC
3. PODGORELEC Luka KBV LENDAVA
5. BOLKO Urban JK IMPOL
5. HRKEC Antonio Profectus Samobor
-46 kg (4 )
1. ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
2. ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD
3. KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA
4. KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-50 kg (9 )
1. KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2. RAJER Rok JK OLIMPIJA KRMELJ
3. CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD
3. KASTELIC Edvard JK GOLOVEC
5. OPRČKAL LENART JK SHIDO
5. ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKA
7. DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ
7. JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-55 kg (14 )
1. PLEČKO David JK BEŽIGRAD
2. ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRAD
3. DENŠA Luka KBV LENDAVA
3. EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMER
5. KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRAD
5. ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMER
7. CIGLARIČ Matej TVD PART. LJUTOMER
7. HOČEVAR Vid JK GOLOVEC
9. BERGANT Filip evgen ŠD GIB ŠIŠKA
9. KRIŽANEC Gašper JK IMPOL
9. MASTNAK Taras JK IVO REYA
9. MILANOVIČ Peter ŠD GIB ŠIŠKA
-60 kg (9 )
1. HORVAT Marko JK OLIMPIJA
2. PEULIĆ Filip JK GOLOVEC
3. KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA
3. ŠTOBER URH JK VELENJE
5. HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJ
7. KRANJC Luka JK BEŽIGRAD
7. MEZNARIČ Nejc TVD PART. LJUTOMER
9. HUŠIĆ Benjamin JK GOLOVEC
-66 kg (11 )
1. TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKA
2. LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJ
3. OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
3. RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER
5. DOMOTORFFY Tomislav Profectus Samobor
5. KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE
7. JANKOVIČ Miha JK BEŽIGRAD
7. STRLE Martin JK GOLOVEC
9. KOLEDNIK LAN JK BRANIK BROKER
9. NIPIČ Filip JK DUPLEK
9. VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMER
-73 kg (10 )
1. KUHAR Urban JK VELENJE
2. KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. JASENC Tilen JK BEŽIGRAD
3. LONČAR Nik JK IMPOL
5. HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA
5. MARČETA Sergej JK IZOLA
7. BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK BROKER
7. MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA
-81 kg (8 )
1. CIGLAR MIHA JK VELENJE
2. HERCOG Rene JK BRANIK BROKER
3. HERIĆ Leo Krk
3. PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKA
5. POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD
5. TOPLINJAK Gašper JK RAVNE
7. BARBOLIN Ilya JK OLIMPIJA
7. MATVOZ MARTIN JK SHIDO
+81 kg (2 )
1. MAROH LUKA JK DRAVA PTUJ
2. KLEP ŽIGA JK SHIDO

ml. kadetinje

-40 kg (0 )
1. DEŽELAK Tia ŠD GIB ŠIŠKA
-44 kg (2 )
1. PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor
2. MUNDA Evelin TVD PART. LJUTOMER
-48 kg (6 )
1. ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
2. KRAMER ANITA JK SHIDO
3. HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. KOJC Kira ŠD POLYTEAM
5. IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER
5. KULČAR Vita JK LENDAVA
-52 kg (6 )
1. DOBRIN Nina JK OLIMPIJA
2. KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. FERENCEK Tamara JK LENDAVA
3. ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
5. PAL Nika KBV LENDAVA
5. SERTIĆ Diana Profectus Samobor
-57 kg (4 )
1. ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
2. VOVK TINA JK OLIMPIJA
3. PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA
4. MLINAR Ana JK GOLOVEC
-63 kg (7 )
1. PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKA
2. TRAMPUŠ Brina JK GOLOVEC
3. BELTRAM Ana JK IVO REYA
3. BUTKOVIČ Maya JK KOPER
5. CVIRN Larisa JK IMPOL
5. HRUSTEL Nuša JK SHIDO
7. TURK Varja JK BEŽIGRAD
-70 kg (3 )
1. KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. MIKAC Nika JK BEŽIGRAD
3. VOLF TINA JK ŽELEZNIČAR

st. dečki

-34 kg (3 )
1. POŽEK Nik JK TRIGLAV KRANJ
2. OMAN Mark JK TRIGLAV KRANJ
3. AHAČIČ Pavel JK OLIMPIJA
-38 kg (9 )
1. KOGOVŠEK Bernard JK OLIMPIJA
2. ZUPAN Bor JK TRIGLAV KRANJ
3. BELAJ NEJC JK RAVNE
3. BELTRAM Nejc JK IVO REYA
5. MEDVED Rok JK VELENJE
5. ZORKO BORUT JK BEŽIGRAD
7. KUPLJEN Mitja JK OLIMPIJA
7. ŽNIDARŠIČ Maks JK OLIMPIJA
-42 kg (11 )
1. BELTRAM Nik JK IVO REYA
2. KOKOL FILIP JK SHIDO
3. ŠNEBERGER Klemen JK OLIMPIJA
3. ZOBARIČ Beni JK OLIMPIJA
5. PUŠNIK VID JK VELENJE
5. ŠULER Žak JK RAVNE
7. STRELEC GORŠE Tian JK OLIMPIJA
7. URH ŠTRAVS JK SHIDO
9. FERLAN Maks JK GOLOVEC
9. ŠTIGL Nal ŠD GIB ŠIŠKA
-46 kg (15 )
1. FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD
2. LOVIČ Arian JK 15.MAJ MAREZIGE
3. GREGORC Timi JK ŽELEZNIČAR
3. ŠKALEC Nikola Profectus Samobor
5. BOC Andraž JK IZOLA
5. PLESNIK ZUPANC Vid JK IVO REYA
7. GARB Maj JK BRANIK BROKER
7. TRILER Žan JK GOLOVEC
9. MANDELC NEJC JK SHIDO
9. PAVŠIČ Max ŠD GIB ŠIŠKA
9. PIVK Jaka JK TRIGLAV KRANJ
9. TEVŽ JAKA JK VELENJE
-50 kg (7 )
1. KAJTAZOVIĆ Nal JK GOLOVEC
2. VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž JK IZOLA
3. ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA
3. SRČNIK Maj JK BEŽIGRAD
5. DEKLEVA Urban JK 15.MAJ MAREZIGE
5. FERLUGA Rafael Tadej JK OLIMPIJA
7. KOVAČIČ NIK JK RAVNE
-55 kg (13 )
1. LINDIĆ Ivan Profectus Samobor
2. MLINARIČ Maj JK LENDAVA
3. SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
3. ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC
5. AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
5. DEVETAK Tiago ŠD GIB ŠIŠKA
7. PRIOL Martin ŠD GIB ŠIŠKA
7. SLUGA Enej JK IZOLA
9. JOZIĆ Vid JK GOLOVEC
9. KEŠPERT Alex DBV KOMENDA
9. KRAŠEVEC Peter ŠD GIB ŠIŠKA
-60 kg (9 )
1. KOCJANC Vid JK BEŽIGRAD
2. ZADNIKAR Zal JK BEŽIGRAD
3. KOMPARE GABERŠEK Matic ŠD GIB ŠIŠKA
3. VRHOVNIK ŽAN JK Zmajčki
5. SIRAR Aleks ŠD GIB ŠIŠKA
5. URANIČ Aljaž DBV KOMENDA
7. BREMEC Jan JK BEŽIGRAD
7. PEVEC GAŠPER JK SHIDO
9. ZUPAN Luka JK TRIGLAV KRANJ
-66 kg (6 )
1. MEDVED Tjaž JK VELENJE
2. JERMAN Matija JK 15.MAJ MAREZIGE
3. PLOŠINJAK Alen Adrian JK DRAVA PTUJ
3. URANIČ Andraž DBV KOMENDA
5. PLANTARIČ Jakob JK KAMNIK
5. ŠOMEN POKEC Enej JK BEŽIGRAD
+66 kg (2 )
1. STERŽAJ PECELI Luka JK BEŽIGRAD
2. POGAČAR Luka JK BEŽIGRAD

st. deklice

-40 kg (4 )
1. OBLAK Zoja ŠD GIB ŠIŠKA
2. CVJETKO Nina Profectus Samobor
3. VIDOVIČ Ana JK DRAVA PTUJ
4. ŽAUCER Eva ŠD TATAMI
-44 kg (4 )
1. KOLMANKO Ema JK BEŽIGRAD
2. SCHUSTER Kaja JK BEŽIGRAD
3. CIGLER Lina JK RAVNE
4. SEDOVNIK MARUŠA JK RAVNE
-52 kg (4 )
1. HRKEC Dora Profectus Samobor
2. JAZBEC TRPKOVA Sofia JK SOKOL
3. JANJIĆ Tara JK IVO REYA
4. BAJUK Tia Kaja ŠD GIB ŠIŠKA
-57 kg (4 )
1. KOREN Nika JK BEŽIGRAD
2. MURKO URŠKA JK ŽELEZNIČAR
3. KOGOJ Pika JK BEŽIGRAD
4. FRECE Brina JK KAMNIK
-63 kg (2 )
1. MARČETA Ana JK IZOLA
2. ZALAZNIK Eva ŠD TATAMI
+63 kg (2 )
1. HERIČ VANESSA ASJA JK BRANIK BROKER
2. ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD