EJU Cadets Bielsko Biala

Datum: 20.05.2017 - 21.05.
Kraj: Poljska, Bilesko Biala

Končni rezultati

kadeti

-50 kg (20 )
1. TRETIAKOV Georgii Rusija
2. FECZKO Csanat Madžarska
3. ASKARZADE Ali Azerbajdžan
3. MOES Daan Nizozemska
5. LEUTGEB Daniel Avstrija
5. RECHBERGER Nikolas Avstrija
7. JOURDAN Vincent Francija
7. PIECZYNSKI Hubert Poljska
-55 kg (39 )
1. NAGUCHEV Abrek Rusija
2. SUMI Hitoyoshi Japonska
3. KAPANADZE Luka Gruzija
3. VOLKOVS Maksims Latvija
5. GOUEFFON Yhonice Francija
5. TANRIVERDIYEV Aykhan Azerbajdžan
7. VEREDYBA Oleh Ukrajina
7. VIDA Andras Madžarska
-60 kg (40 )
1. CENTRACCHIO Luigi Italija
2. KAPANADZE Giorgi Gruzija
3. ABASLI Davud Azerbajdžan
3. SZEREDAS Botond Madžarska
5. DZAVASHVILI Guram Gruzija
5. KAPANADZE Saba Gruzija
7. AKUSHKA Maksim Belorusija
7. FRASCA Flavio Italija
-66 kg (45 )
1. BAKHBAKHASHVILI Mikheili Gruzija
2. KATSURA Ranto Japonska
3. GALAKTIONOVS Artjoms Latvija
3. PRIDIRA Dmitrii Rusija
5. MAHMUDLU Gnyaz Azerbajdžan
5. SULCA Adrian Romunija
7. NAVERIANI Sandro Ukrajina
7. PERKOVIČ Luka Slovenija
-73 kg (43 )
1. BEKAURI Lasha Gruzija
2. NOVRUZOV Novruz Rusija
3. NAKAHASHI Daiki Japonska
3. STODOLSKI Adam Poljska
5. AGAIAN Armen Rusija
5. SPICUGLIA Andrea Italija
7. PROSDOCIMO Mattia Italija
7. SHAMILOV Vusal Azerbajdžan
-81 kg (43 )
1. GVACHLIANI Gocha Gruzija
2. AKHALKATSI Vladimir Gruzija
3. GADZHIEV Said Rusija
3. SULAMANIDZE Ilia Gruzija
5. BARAVI Razmik Rusija
5. LENZ Johann Nemčija
7. BILETS Serhii Ukrajina
7. MATUSEVIC Deivid Litva
-90 kg (30 )
1. BEKAURI Mikheili Gruzija
2. WITASSEK Yvo Nemčija
3. AKBARLI Jafar Azerbajdžan
3. KARIAULI Giorgi Gruzija
5. BERGAMELLI Enrico Italija
5. EICH Daniel Švica
7. SOKOL Jakub Poljska
7. TURAC Denis Slovaška
+90 kg (24 )
1. BABAYAN David Rusija
2. ABDULLAYEV Mahammad Azerbajdžan
3. SVIANADZE Aleksi Gruzija
3. TCHELIDZE Levan Gruzija
5. OISHI Yu Japonska
5. ZUJEV Martin Estonija
7. ROMAN Alexandru Romunija
7. SCHREIBER Jonas Nemčija

kadetinje

-40 kg (13 )
1. GHERMAN Silvia Romunija
2. BORISOVA Glafira Rusija
3. GOWARZEWSKA Alicja Poljska
3. VOROBEVA Marina Rusija
5. HARMATH Eszter Madžarska
5. INGUIMBERT Diane Francija
7. DOROWSKICH Darja Nemčija
7. STOKLOSA Natalia Poljska
-44 kg (16 )
1. AMKHADOVA Mariam Rusija
2. AVANZATO Carlotta Italija
3. KAWABATA Haruka Japonska
3. KLEIN Dorina Madžarska
5. GILLY Coralie Francija
5. NUGAEVA Liliia Rusija
7. BAKHUR Hlafira Belorusija
7. SZLACHTA Nikola Poljska
-48 kg (30 )
1. WATANABE Aiko Japonska
2. BALLHAUS Mascha Nemčija
3. PERROT Anais Francija
3. VAN KREVEL Naomi Nizozemska
5. HAJIYEVA Shahana Azerbajdžan
5. KURAS Marta Poljska
7. GYERTYAS Roza Madžarska
7. PALANCA Chiara Italija
-52 kg (29 )
1. MOKDAR Faiza Francija
2. GRABNER Lisa Avstrija
3. ELKINA Natalia Rusija
3. IVANESCU Florentina Romunija
5. BALLHAUS Seija Nemčija
5. SILVERI Federica Italija
7. BOCCOLA Rossella Italija
7. PEROVNIK Nuša Slovenija
-57 kg (34 )
1. KAJZER Kaja Slovenija
2. ZUEVA Irina Rusija
3. ŐZBAS Szofi Madžarska
3. ZACHOVA Renata Češka
5. FUSCO Giovanna Italija
5. GLIGA Paula Romunija
7. JANICZKOVA Zuzana Češka
7. VELLOZZI Ophelie Francija
-63 kg (27 )
1. YUKI Ayano Japonska
2. TOMA Ilaria Romunija
3. TAVČAR Zarja Slovenija
3. TONIOLO Elisa Italija
5. SKIPALA Michalina Poljska
5. VASILIAUSKAITE Aida Litva
7. FAVORINI Flavia Italija
7. KARIAKINA Daria Rusija
-70 kg (34 )
1. MATSUMOTO Rizu Japonska
2. ESPOSITO Martina Italija
3. HOOI Kim Nizozemska
3. IGL Raffaela Nemčija
5. HUNGER Marlene Avstrija
5. SCHNEIDER Cheyenne Nemčija
7. CERUTTI Claudia Italija
7. HARSELAAR Renee Nizozemska
+70 kg (21 )
1. YONEKAWA Akiho Japonska
2. VLADIMIROVA Daria Rusija
3. GAJ Aleksandra Poljska
3. KMIELIAUSKAITE Justina Litva
5. FARAGO Petra Madžarska
5. WOLSZCZAK Kinga Poljska
7. GARCIA Krystal Francija
7. KSIEZYK Julia Poljska