Pokal Ptuja

Datum: 02.04.2016
Kraj: Slovenija, Ptuj

Končni rezultati

ml. člani

-60 kg (3 )
1. KAVČIČ Jaka JK BEŽIGRAD
2. OZMEC Miha JK BEŽIGRAD
3. JUHART Tadej JK IMPOL
-66 kg (4 )
1. PLEŠNIK Rok JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. DEMŠAR Tim JK IMPOL
3. PERKOVIČ Luka JK 15.MAJ MAREZIGE
4. BABIČ Jaša JK 15.MAJ MAREZIGE
-73 kg (6 )
1. BARAD Yonatan JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. KERN Jan JK BEŽIGRAD
3. NOVAK Peter JK BEŽIGRAD
3. PLANTAK Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. FURLAN Jan JK 15.MAJ MAREZIGE
5. KMETEC Vid JK DRAVA PTUJ
-81 kg (5 )
1. HOJAK Martin JK BEŽIGRAD
2. VIDMAR Janez JK BEŽIGRAD
3. GRDADOLNIK Žiga JK BRANIK BROKER
4. CILENŠEK Miha JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. KONEC Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
-90 kg (4 )
1. LACKOVIČ Narsej TVD PART. LJUTOMER
2. TRUŠNOVEC Gašper JK BEŽIGRAD
3. VOJSK Patrik TVD PART. LJUTOMER
4. TRIPLAT Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
-100 kg (0 )
1. ŠAJHER KOVAČIČ Denis JK BRANIK BROKER
+100 kg (2 )
1. MARINIČ ENEJ JK BRANIK BROKER
2. KOVAČIČ Luka JK BEŽIGRAD

ml. članice

-48 kg (0 )
1. MERČNIK Ljudmila JK DUPLEK
-57 kg (4 )
1. TROPAN Teja JK IMPOL
2. KRČ Ana JK TRIGLAV KRANJ
3. BRUMEN Tjaša JK DUPLEK
4. ZORMAN Sabina JK 15.MAJ MAREZIGE
-63 kg (4 )
1. LEŠKI Andreja JK BEŽIGRAD
2. ARNIČ Maja JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. SENEKOVIČ Tajda JK DUPLEK
4. STRAŽAR Sara JK BEŽIGRAD
-70 kg (2 )
1. BROLIH Patricija JK BEŽIGRAD
2. KOCJANČIČ Katarina JK 15.MAJ MAREZIGE
-78 kg (0 )
1. TORKAR Urška JK TRIGLAV KRANJ
+78 kg (2 )
1. ŠLAMBERGER Nika JK DRAVA PTUJ
2. VOGRIN REBEKA JK DRAVA PTUJ

mladinci

-55 kg (3 )
1. ARBEITER Nejc JK IMPOL
2. INDOF Urban JK BEŽIGRAD
3. ZVER Mihael KBV LENDAVA
-60 kg (4 )
1. SMOLE Tadej JK IVO REYA
2. OZMEC Miha JK BEŽIGRAD
3. KAVČIČ Jaka JK BEŽIGRAD
4. JUHART Tadej JK IMPOL
-66 kg (6 )
1. DEMŠAR Tim JK IMPOL
2. PERKOVIČ Luka JK 15.MAJ MAREZIGE
3. EKART Luka JK BRANIK BROKER
3. FARKAŠ Tilen KBV LENDAVA
5. BABIČ Jaša JK 15.MAJ MAREZIGE
5. KOLŠEK Tilen JK IVO REYA
-73 kg (5 )
1. BARAD Yonatan JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. PLANTAK Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. NOVAK Peter JK BEŽIGRAD
4. PIGAC Jure JK BRANIK BROKER
5. FURLAN Jan JK 15.MAJ MAREZIGE
-81 kg (5 )
1. HOJAK Martin JK BEŽIGRAD
2. GRDADOLNIK Žiga JK BRANIK BROKER
3. CILENŠEK Miha JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. KONEC Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. KRAJNC Blaž JK DRAVA PTUJ
-90 kg (3 )
1. LACKOVIČ Narsej TVD PART. LJUTOMER
2. TRUŠNOVEC Gašper JK BEŽIGRAD
3. TRIPLAT Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
-100 kg (0 )
1. ŠAJHER KOVAČIČ Denis JK BRANIK BROKER
+100 kg (2 )
1. MARINIČ ENEJ JK BRANIK BROKER
2. KOVAČIČ Luka JK BEŽIGRAD

mladinke

-48 kg (2 )
1. MERČNIK Ljudmila JK DUPLEK
2. GORŠIČ Nika JK IVO REYA
-52 kg (3 )
1. RANC Saša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. BARAD Lee JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. VOGRIN Mihaela JK DRAVA PTUJ
-57 kg (5 )
1. BRUMEN Tjaša JK DUPLEK
2. TROPAN Teja JK IMPOL
3. KRČ Ana JK TRIGLAV KRANJ
4. ZORMAN Sabina JK 15.MAJ MAREZIGE
5. PEROVNIK Nika JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-63 kg (4 )
1. LEŠKI Andreja JK BEŽIGRAD
2. SENEKOVIČ Tajda JK DUPLEK
3. STRAŽAR Sara JK BEŽIGRAD
4. ARNIČ Maja JK Z'DEŽELE SANKAKU
-70 kg (2 )
1. BROLIH Patricija JK BEŽIGRAD
2. KOCJANČIČ Katarina JK 15.MAJ MAREZIGE
-78 kg (0 )
1. TORKAR Urška JK TRIGLAV KRANJ
+78 kg (0 )
1. ŠLAMBERGER Nika JK DRAVA PTUJ

kadeti

-46 kg (0 )
1. ZELENIK Aleks JK DRAVA PTUJ
-60 kg (4 )
1. LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA
2. ODAK Toni Dojo Zagreb
3. VELER Anže JK ACRON SLOVENJ GRADEC
4. KLOAR Rene JK DRAVA PTUJ
-66 kg (4 )
1. PERKOVIČ Luka JK 15.MAJ MAREZIGE
2. SREBOTNIK GREGOR Trey JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. HODŽAR Jan JK DRAVA PTUJ
4. BABIČ Jaša JK 15.MAJ MAREZIGE
-73 kg (3 )
1. VRHOVNIK Marko JK Zmajčki
2. MAR Sandi JK GORIŠNICA
3. FURLAN Jan JK 15.MAJ MAREZIGE
-81 kg (2 )
1. BOŠNIK Leon JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. KRAJNC Blaž JK DRAVA PTUJ
+90 kg (0 )
1. ŠLAMBERGER Luka JK DRAVA PTUJ

kadetinje

-52 kg (4 )
1. RANC Saša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. BARAD Lee JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. GORENŠEK Eva JK IVO REYA
4. VOGRIN Mihaela JK DRAVA PTUJ
-57 kg (2 )
1. ZORMAN Sabina JK 15.MAJ MAREZIGE
2. ZADRAVEC VIKTORIJA JK DRAVA PTUJ
-63 kg (2 )
1. SENEKOVIČ Tajda JK DUPLEK
2. UŽMAH Lea JK IVO REYA
-70 kg (0 )
1. KOCJANČIČ Katarina JK 15.MAJ MAREZIGE
+70 kg (0 )
1. ŠLAMBERGER Nika JK DRAVA PTUJ

st. dečki

-34 kg (3 )
1. KARIMOV Nihat Zeltweg
2. BANFI Bine JK MURSKA SOBOTA
3. FRATILA Roli Zeltweg
-38 kg (6 )
1. ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
2. HAJDARI BEJXHED Zeltweg
3. BELTRAM Nik JK IVO REYA
3. KOLŠEK Tijan JK IVO REYA
5. BOC Andraž JK IZOLA
5. FUKS ALJAŽ JK DRAVA PTUJ
-55 kg (0 )
1. NIPIČ Filip JK DUPLEK
-66 kg (0 )
1. NAGY Kristofer Nagykanizsa

st. deklice

-40 kg (2 )
1. BALER Kaja JK BELTINCI
2. LETONJA Bernarda JK DRAVA PTUJ
-44 kg (5 )
1. KRAMER ANITA JK SHIDO
2. JANJIĆ Tara JK IVO REYA
3. KULČAR Vita JK LENDAVA
4. TERBOVŠEK Lucija JK SHIDO
5. LUŽAR LANA JK SHIDO
-48 kg (0 )
1. MARČETA Ana JK IZOLA
-52 kg (0 )
1. PAVLETIČ Pia JK IVO REYA
-57 kg (2 )
1. BELTRAM Ana JK IVO REYA
2. PORČIĆ Mirela JK 15.MAJ MAREZIGE
-63 kg (0 )
1. RIHTARIČ Manuela JK DRAVA PTUJ
+63 kg (0 )
1. MAJHEN Karolina JK DRAVA PTUJ

ml. dečki

-29 kg (3 )
1. RASPOR JOSIPOVIČ Vanek JK BEŽIGRAD
2. DERŽEK Matija JK IZOLA
3. LIPODI Marton Nagykanizsa
-32 kg (5 )
1. SZEGHY TAMAS Nagykanizsa
2. ŽNIDARKO Anže JK IMPOL
3. TERBOVŠEK Matija JK SHIDO
4. HORVAT Luka JK DRAVA PTUJ
5. PERC VID JK BEŽIGRAD
-35 kg (9 )
1. KALAMAR Nejc JK BELTINCI
2. ŠPILAK Jan JK BELTINCI
3. GROZNIK Maksim JK BEŽIGRAD
3. URH ŠTRAVS JK SHIDO
5. BERNAD Benjamin ŠD BUSHIDO
5. KOROŠEC Ostap JK BEŽIGRAD
7. BRADOVENT Tomas JK IZOLA
7. VIDOVIČ JAN JK DRAVA PTUJ
9. BALI Bruno JK DRAVA PTUJ
-38 kg (4 )
1. ČAMPA JURE JK BEŽIGRAD
2. ČEŠNOVAR Erik JK IMPOL
3. DIVJAK TADEJ JK DRAVA PTUJ
4. ČUFER NEJC JK BEŽIGRAD
-42 kg (6 )
1. PORČIĆ Davud JK 15.MAJ MAREZIGE
2. PUHAN TEO JK MURSKA SOBOTA
3. GARAI NIMROD Nagykanizsa
3. OCEPEK NEJC JK BEŽIGRAD
5. FARIČ Jan JK DRAVA PTUJ
5. HERIC Nejc JK BEŽIGRAD
-46 kg (5 )
1. JANČIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
2. ARNUŠ ROKAVEC Tilen JK DRAVA PTUJ
3. BLAGAIĆ Luka JK BEŽIGRAD
4. FUKS Nejc JK DRAVA PTUJ
5. KOVAČIČ Max JK DRAVA PTUJ
-50 kg (6 )
1. PLOŠINJAK Alen Adrian JK DRAVA PTUJ
2. LANG DAVID JK MURSKA SOBOTA
3. BAGISLAR Tim Tarik JK BEŽIGRAD
3. LIPODI Laszlo Nagykanizsa
5. BERCE LIAN JK BEŽIGRAD
5. RAVNAK Patrik JK IMPOL
-55 kg (2 )
1. GRUBIČ Saša JK LENDAVA
2. PEVEC GAŠPER JK SHIDO
+55 kg (7 )
1. KUZMANIČ Brin JK BEŽIGRAD
2. BEZJAK Domen JK GORIŠNICA
3. FILIPIČ Matija JK DUPLEK
3. NAGY Adrian Nagykanizsa
5. PILDEK SVEN ŠD JUDO - JAKA
5. ZALOŽNIK Jaka JK DRAVA PTUJ
7. ŠIBILA Teo JK DRAVA PTUJ

ml. deklice

-25 kg (2 )
1. FAJT Eva JK DRAVA PTUJ
2. AUDA Nina JK DUPLEK
-27 kg (0 )
1. MURK Nika JK GORIŠNICA
-30 kg (3 )
1. BEZJAK Lara JK GORIŠNICA
2. SIMONIČ Tadeja JK DRAVA PTUJ
3. HERIC Maša JK BEŽIGRAD
-33 kg (5 )
1. VIDOVIČ Ana JK DRAVA PTUJ
2. PUŠNIK Rea JK IMPOL
3. GARAI Emese Nagykanizsa
4. GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO
5. ŠLENC Živa JK BEŽIGRAD
-36 kg (3 )
1. VANČEK Maša JK IMPOL
2. VODNIK NEŽA ŠD MALA ŠOLA JUDA
3. KOŠAK Nina JK DRAVA PTUJ
-40 kg (5 )
1. SCHWEIGER Klara JK BEŽIGRAD
2. BEZJAK Katarina JK GORIŠNICA
3. GAŠPAR Lana JK DRAVA PTUJ
4. NUHANOVIČ Hana JK BEŽIGRAD
5. HERCOG Lara JK DRAVA PTUJ
-44 kg (0 )
1. KOLMANKO Ema JK BEŽIGRAD
-48 kg (2 )
1. PETROVIČ Lara JK DUPLEK
2. RECEK Lina JK LENDAVA
-52 kg (3 )
1. PINTERIČ Katja JK DUPLEK
2. POTOČNIK Taja JK DRAVA PTUJ
3. KELC Neja JK DRAVA PTUJ