Pokal Murske Sobote

Datum: 19.03.2016
Kraj: Slovenija, Murska Sobota

Končni rezultati

mladinci

-55 kg (0 )
1. FARKAŠ Aljaž KBV LENDAVA
-60 kg (8 )
1. PRIBAZ Matteo JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. TAMBIEV Chusen Asko Graz
3. KAVČIČ Jaka JK BEŽIGRAD
3. LEMEŽ Nik JK VELENJE
5. OZMEC Miha JK BEŽIGRAD
5. SMOLE Tadej JK IVO REYA
7. KAPUN Teo TVD PART. LJUTOMER
7. LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA
-66 kg (5 )
1. HROVATIN Matija JK BEŽIGRAD
2. EKART Luka JK BRANIK BROKER
3. KOLŠEK Tilen JK IVO REYA
4. AKREMI Saber Asko Graz
5. OKRETIČ Klemen ŠD GIB ŠIŠKA
-73 kg (8 )
1. KOŠAK Jan JK BEŽIGRAD
2. JANKOVIČ Luka JK BEŽIGRAD
3. BARAD Yonatan JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. TAMBIEV Hasan Asko Graz
5. DEMŠAR Tim JK IMPOL
5. NOVAK Peter JK BEŽIGRAD
7. MATIČ Timotej ŠD GIB ŠIŠKA
7. NOVAK Grega TVD PART. LJUTOMER
-81 kg (6 )
1. VIDMAR Matej JK BEŽIGRAD
2. DOBRIN Maks JK OLIMPIJA
3. KRANJC POŽAR Peter ŠD GIB ŠIŠKA
3. RESCHIDOV Ramzan Asko Graz
5. BERDAJS David JK OLIMPIJA
5. KONEC Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
-90 kg (2 )
1. HORVAT Jan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. TRUŠNOVEC Gašper JK BEŽIGRAD
-100 kg (3 )
1. PREPELIČ Dino JK IMPOL
2. ŠAJHER KOVAČIČ Denis JK BRANIK BROKER
3. PANGERL Nejc JK Z'DEŽELE SANKAKU
+100 kg (2 )
1. MARINIČ ENEJ JK BRANIK BROKER
2. KOVAČIČ Luka JK BEŽIGRAD

mladinke

-52 kg (5 )
1. PERBIL Maša ŠD GIB ŠIŠKA
2. RANC Saša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. GORŠIČ Nika JK IVO REYA
4. ČAHUK Doroteja JK MURSKA SOBOTA
5. TURKOVIČ Špela JK SOKOL
-57 kg (5 )
1. KAJZER Kaja JK BEŽIGRAD
2. DOBRIN Ema JK OLIMPIJA
3. POZVEK Patricija ŠD GIB ŠIŠKA
4. BOŽIČ Laura JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. ŠULIGOJ Manca ŠD GIB ŠIŠKA
-63 kg (2 )
1. LUDVIK Lia JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. STRAŽAR Sara JK BEŽIGRAD
-70 kg (2 )
1. SLATINŠEK Julija JK IMPOL
2. BEVK Inja ŠD GIB ŠIŠKA
-78 kg (0 )
1. ŠTUHEC Maša JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
+78 kg (2 )
1. KOMAT Zala JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. CAHUK Sanja JK MURSKA SOBOTA

st. dečki

-34 kg (4 )
1. HABIČ Benjamin JK BEŽIGRAD
2. BANFI Bine JK MURSKA SOBOTA
3. ZMAZEK Niki TVD PART. LJUTOMER
4. OREHOVEC Miha JK Z'DEŽELE SANKAKU
-38 kg (15 )
1. KOKALJ Gašper JK Žiri
2. BELTRAM Nik JK IVO REYA
3. FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD
3. KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. RAHLE Klemen JK IMPOL
5. SEIFRIED JURE JK BRANIK BROKER
7. ŠNEBERGER Klemen JK OLIMPIJA
7. ZOBARIČ Beni JK OLIMPIJA
9. IDIČ Jakob JK MURSKA SOBOTA
9. MANYKJAN Slavik Asko Graz
9. ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER
9. SREBOTNIK GREGOR Tim JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-42 kg (9 )
1. KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2. KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA
3. DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ
3. ŽERDIN Luka JK LENDAVA
5. GREGORC Timi JK ŽELEZNIČAR
5. SRČNIK Maj JK BEŽIGRAD
7. MAHMUTOVIČ Tian JK IVO REYA
7. PLESNIK ZUPANC Vid JK IVO REYA
-46 kg (9 )
1. MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD
2. SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
3. LIPUŠ Lino KBV LENDAVA
3. MLINARIČ Maj JK LENDAVA
5. GARB Maj JK BRANIK BROKER
5. JORDAN Urban JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7. KUKOVIČ Urh JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. POLAK Nikolaj JK OLIMPIJA
9. BASCHTAROV Suliman Asko Graz
-50 kg (12 )
1. VREČAR Žiga JK BEŽIGRAD
2. CIGLARIČ Matej TVD PART. LJUTOMER
3. DENŠA Luka KBV LENDAVA
3. KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA
5. ANTOLINC Jure JK ŽELEZNIČAR
5. FOSCHINI NIKOLAS KBV LENDAVA
7. AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
7. ŠALAMUN Kai TVD PART. LJUTOMER
9. BURGAR DOMEN JK KAMNIK
9. PUNGERŠEK NEJC JK BEŽIGRAD
-55 kg (12 )
1. RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER
2. PURNAT Nik JK KAMNIK
3. JAKLIN Samo JK LENDAVA
3. MEDVED Tjaž JK VELENJE
5. JELEN RAMŠAK Benjamin JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. MIDŽIČ Emin JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. BLATNIK Jakob mai JK BEŽIGRAD
7. KOSTANDINOVIĆ Marko JK BEŽIGRAD
9. SENICA Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-60 kg (7 )
1. DOVTAEV Badrudin Asko Graz
2. TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKA
3. COKAN Nal JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. JURŠINIČ Maj JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. KARAMETA Andi JK DRAVA PTUJ
5. MEZNARIČ Nejc TVD PART. LJUTOMER
7. POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD
-66 kg (4 )
1. CAF Rok JK BRANIK BROKER
2. VAJDA Nejc TVD PART. LJUTOMER
3. MASTNAK Vid JK BEŽIGRAD
4. DREMEL PILIH Alex JK Z'DEŽELE SANKAKU
+66 kg (9 )
1. HRIBAR Anej JK BEŽIGRAD
2. MAROH LUKA JK DRAVA PTUJ
3. HERCOG Rene JK BRANIK BROKER
3. KUZMA NIKO TVD PART. LJUTOMER
5. BENČINA Bor ŠD GIB ŠIŠKA
5. ZVER Blaž JK BELTINCI
7. MESAREC GAŠPER JK BRANIK BROKER
7. STERŽAJ PECELI Luka JK BEŽIGRAD

st. deklice

-36 kg (2 )
1. ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD
2. OBLAK Zoja ŠD GIB ŠIŠKA
-40 kg (5 )
1. HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. BALER Kaja JK BELTINCI
3. VILFAN Živa JK BEŽIGRAD
4. ŠKALIČ Viviana Helena JK BEŽIGRAD
5. ČREŠOVNJAK ALJA TVD PART. LJUTOMER
-44 kg (7 )
1. KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. JANJIĆ Tara JK IVO REYA
3. ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
3. ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
5. BRATINŠČAK Anemari TVD PART. LJUTOMER
5. JAZBEC TRPKOVA Sofia JK BEŽIGRAD
7. KOMIČ Ines ŠD GIB ŠIŠKA
-48 kg (5 )
1. FERENCEK Tamara JK LENDAVA
2. PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA
3. BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
4. BENKIČ Asja JK MURSKA SOBOTA
5. BAJUK Tia Kaja ŠD GIB ŠIŠKA
-52 kg (6 )
1. PAL Nika KBV LENDAVA
2. KAVNIK Mojca JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. KOREN Nika JK BEŽIGRAD
3. ROMIH-JELENC Zarja JK ŽELEZNIČAR
5. DVORŠIČ Vanesa JK ŽELEZNIČAR
5. HORVAT Vita JK LENDAVA
-57 kg (5 )
1. MIKAC Nika JK BEŽIGRAD
2. BELTRAM Ana JK IVO REYA
3. ERKER Aischa JK IMPOL
4. JAKLIČ Tina JK SOKOL
4. PEČNIKAR Ela JK SOKOL
-63 kg (3 )
1. AVDIMETAJ NIKKI JK BRANIK BROKER
2. KOKALJ Živa JK Žiri
3. PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC
+63 kg (0 )
1. POLAJŽER Hana JK BEŽIGRAD