Pokal Lendave

Datum: 13.02.2016
Kraj: Slovenija, Lendava

Končni rezultati

mladinci

-55 kg (0 )
1. ARBEITER Nejc JK IMPOL
-60 kg (2 )
1. ŠTARKEL David JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA
-66 kg (4 )
1. ZAKOŠEK Gal JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. BRGLEZ Peter JK OPLOTNICA
3. OKRETIČ Klemen ŠD GIB ŠIŠKA
4. NEMETH Csongor BAKONY Judo Klub
-73 kg (16 )
1. PLANTAK Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. KERN Jan JK BEŽIGRAD
3. BERDAJS David JK OLIMPIJA
3. NOVAK Grega TVD PART. LJUTOMER
5. DEBELJAK Nik JK OLIMPIJA
5. JANKOVIČ Luka JK BEŽIGRAD
7. NOVAK Peter JK BEŽIGRAD
7. VOZLIČ Uroš TVD PART. LJUTOMER
9. AHEJ Žan JK IMPOL
9. GOSTENČNIK Žan JK RAVNE
9. PAKOZDI Bence BAKONY Judo Klub
9. PASARIČ Filip JK Z'DEŽELE SANKAKU
-81 kg (4 )
1. YANKOVSKYY Oleksiy JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. VIDMAR Matej JK BEŽIGRAD
3. KOLMANCIC Urban JK RAVNE
4. KONEC Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
-90 kg (6 )
1. LACKOVIČ Narsej TVD PART. LJUTOMER
2. TRIPLAT Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. HORVAT Jan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. TRUŠNOVEC Gašper JK BEŽIGRAD
5. GORJAN Niko KBV LENDAVA
5. JARC Jernej JK OLIMPIJA
-100 kg (3 )
1. PREPELIČ Dino JK IMPOL
2. PANGERL Nejc JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. ŠAJHER KOVAČIČ Denis JK BRANIK BROKER
+100 kg (0 )
1. KOVAČIČ Luka JK BEŽIGRAD

mladinke

-48 kg (0 )
1. MERČNIK Ljudmila JK DUPLEK
-52 kg (0 )
1. BARAD Lee JK Z'DEŽELE SANKAKU
-57 kg (6 )
1. ANŽELAK Tanja JK BEŽIGRAD
2. PEROVNIK Nika JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. BOŽIČ Laura JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. PRELOG Hana TVD PART. LJUTOMER
5. HOKA Fanni SOMOGYSZOB
5. KONIG Mercedesz SOMOGYSZOB
-63 kg (4 )
1. SENEKOVIČ Tajda JK DUPLEK
2. ZAPLATAR Nina JK OLIMPIJA KRMELJ
3. STRAŽAR Sara JK BEŽIGRAD
4. HALAS Barbara TVD PART. LJUTOMER
-70 kg (3 )
1. SLATINŠEK Julija JK IMPOL
2. ARNIČ Maja JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. OGNJANOVIČ Anja JK ACRON SLOVENJ GRADEC
+78 kg (2 )
1. KOMAT Zala JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. ČAHUK Sanja JK MURSKA SOBOTA

ml. kadeti

-42 kg (5 )
1. RAJER Rok JK OLIMPIJA KRMELJ
2. ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMER
3. ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
4. PODGORELEC Luka KBV LENDAVA
5. ČRETNIK Andraž JK Z'DEŽELE SANKAKU
-46 kg (6 )
1. LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA
2. KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKA
3. BOŽENK Žan JK RAVNE
3. KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. FERENCEK Mitja JK LENDAVA
5. MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJ
-50 kg (5 )
1. KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEK
2. PLEČKO David JK BEŽIGRAD
3. KELAVA Goran JK BEŽIGRAD
4. ARH Jaša Ambrož JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. ŠTOBER URH JK VELENJE
-55 kg (12 )
1. SEDEU Jure ŠD GIB ŠIŠKA
2. KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKA
3. ANŽELAK Matej JK BEŽIGRAD
3. MARKOJA Timi KBV LENDAVA
5. TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKA
5. ZAVEC Luka JK BEŽIGRAD
7. KOVAČIČ Žiga JK BEŽIGRAD
7. POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD
9. OŽIR Staš JK Z'DEŽELE SANKAKU
-60 kg (12 )
1. VETRIH Matija JK RAVNE
2. KLOAR Rene JK DRAVA PTUJ
3. HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA
3. TOTH PETER SOMOGYSZOB
5. JELAŠ Vid JK VELENJE
5. TROPAN Luka JK IMPOL
7. KRANJEC ALEN JK VELENJE
7. ZADRAVEC Gašper JK LENDAVA
-66 kg (11 )
1. BROD Žiga JK BEŽIGRAD
2. KAC ANDRAŽ JK RAVNE
3. MLINARIČ Nejc JK LENDAVA
3. ŽLAHTIČ Žiga JK BEŽIGRAD
5. BALANTIČ Lan JK KAMNIK
5. LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJ
7. DRAŠLER Nejc JK BEŽIGRAD
7. LEVSTIK Marsel JK Z'DEŽELE SANKAKU
9. KOVAČ Aljaž JK LENDAVA
-73 kg (9 )
1. JURKOVIČ Marko ŠD GIB ŠIŠKA
2. RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMER
3. GAŠPARIČ Nande ŠD GIB ŠIŠKA
3. YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. KRIVEC Klemen JK RAVNE
5. MARKOJA Jure JK LENDAVA
7. RAJŠP MARK JUDO ŠOLA MARIBOR
7. TRUNK Niko JK GORIŠNICA
9. CIGLAR MIHA JK VELENJE
-81 kg (4 )
1. VEZJAK Peter JK BRANIK BROKER
2. DOLAR Jure JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. NOCK GERGO SOMOGYSZOB
4. PIKL Vito Zrinski Čakovec
+81 kg (10 )
1. VEZJAK Jaro JK BRANIK BROKER
2. POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. KELC Tim JK ŽELEZNIČAR
3. KRALJIČ David JK DUPLEK
5. HOSTIČ DAVID JK VELENJE
5. POČERVINA Žiga JK BEŽIGRAD
7. BEJEK Klemen JK MURSKA SOBOTA
7. VOGRIN Jure JK DRAVA PTUJ
9. LAURA Filip JK DRAVA PTUJ

ml. kadetinje

-36 kg (0 )
1. DEŽELAK Tia ŠD GIB ŠIŠKA
-40 kg (0 )
1. BAČANI Anamarija JK BEŽIGRAD
-44 kg (2 )
1. PERC Pia KBV LENDAVA
2. KULČAR Vita JK LENDAVA
-48 kg (3 )
1. PEROVNIK Nuša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. ZVER LARISA KBV LENDAVA
3. VELENŠEK Pika JK Z'DEŽELE SANKAKU
-52 kg (3 )
1. GORENŠEK Eva JK IVO REYA
2. ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
3. PAVLETIČ Pia JK IVO REYA
-57 kg (3 )
1. NYIRI NIKOLETT UTE
2. KOLAR Staša JK BEŽIGRAD
3. GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKU
-63 kg (2 )
1. LINDNER Hana JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. LAZNIK Tea JK VELENJE
-70 kg (0 )
1. ČERNILEC Zala JK TRIGLAV KRANJ
+70 kg (2 )
1. TOMAŽIČ andreja JK OPLOTNICA
2. LOBNIK METKA JUDO ŠOLA MARIBOR

st. dečki

-34 kg (2 )
1. BANFI Bine JK MURSKA SOBOTA
2. OREHOVEC Miha JK Z'DEŽELE SANKAKU
-38 kg (4 )
1. RAHLE Klemen JK IMPOL
2. HUBER BARNA SOMOGYSZOB
3. GREGORC Timi JK ŽELEZNIČAR
4. KORCSMAROS David Nagykanizsa
-42 kg (5 )
1. KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2. ŽERDIN Luka JK LENDAVA
3. MLINARIČ Maj JK LENDAVA
4. KOVESKALI Rego Nagykanizsa
5. LEŠNIK Anej JK Z'DEŽELE SANKAKU
-46 kg (2 )
1. BARNABAS Simon Nagykanizsa
2. KUKOVIČ Urh JK Z'DEŽELE SANKAKU
-50 kg (6 )
1. MARIČ Aljoša KBV LENDAVA
2. FOSCHINI NIKOLAS KBV LENDAVA
3. ANTOLINC Jure JK ŽELEZNIČAR
3. JELEN RAMŠAK Benjamin JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. JAKLIN Samo JK LENDAVA
5. VABEC Marin Zrinski Čakovec
-55 kg (4 )
1. MOD Zalan Nagykanizsa
2. MAROLT Anže JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. MIDŽIČ Emin JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. NAGY Oliver Nagykanizsa
-66 kg (4 )
1. JURŠINIČ Maj JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. ZVER Blaž JK BELTINCI
3. DREMEL PILIH Alex JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. NAGY Kristofer Nagykanizsa

st. deklice

-40 kg (2 )
1. BALER Kaja JK BELTINCI
2. KORPAR Vida Zrinski Čakovec
-44 kg (4 )
1. KOSZEGI REBEKA UTE
2. KONIG HANNA SOMOGYSZOB
3. JUSTIN Eva JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. VELENŠEK Zala JK Z'DEŽELE SANKAKU
-52 kg (5 )
1. STRBIK Reka UTE
2. FERENCEK Tamara JK LENDAVA
3. KELEMEN ADRIENN SOMOGYSZOB
4. DVORŠIČ Vanesa JK ŽELEZNIČAR
5. HORVAT Vita JK LENDAVA
-57 kg (2 )
1. PASARIĆ Gala Zrinski Čakovec
2. JAVORNIK Eva JK Z'DEŽELE SANKAKU

ml. dečki

-32 kg (6 )
1. NAGY Laszlo UTE
2. BRLOGAR Nik JK OLIMPIJA KRMELJ
3. MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR
3. ZUPAN Žan JK OLIMPIJA KRMELJ
5. HAZDOVAC Jaka JK OLIMPIJA KRMELJ
5. PERKO Anej JK OLIMPIJA KRMELJ
-35 kg (7 )
1. KALAMAR Nejc JK BELTINCI
2. ŠPILAK Jan JK BELTINCI
3. JONTES Matic JK ŽELEZNIČAR
3. ROMIH-JELENC Art JK ŽELEZNIČAR
5. ČRETNIK Sven JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. KOROŠEC MITJA JK ŽELEZNIČAR
7. HORVAT Luka JK DRAVA PTUJ
-42 kg (4 )
1. KRISKA FERENC UTE
2. HULL Rok JK MURSKA SOBOTA
3. HULL Mitja JK MURSKA SOBOTA
4. STANKO ANEJ JK ŽELEZNIČAR
-46 kg (5 )
1. DUNAJCSIK PETER UTE
2. FORJAN TILEN JK BELTINCI
3. TOREK Denes UTE
4. DOLER Žiga KBV LENDAVA
5. ARNUŠ ROKAVEC Tilen JK DRAVA PTUJ
-50 kg (5 )
1. LANG DAVID JK MURSKA SOBOTA
2. VUK Dino Zrinski Čakovec
3. LASZLO Lipodi Nagykanizsa
4. GRUBIČ Saša JK LENDAVA
4. LACKOVIČ NIKO ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA

ml. deklice

-30 kg (3 )
1. VIDOVIČ Ana JK DRAVA PTUJ
2. LIPOVŠEK Lara JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. RIŽNAR Urška TVD PART. LJUTOMER
-36 kg (2 )
1. BERLIK Dorottya UTE
2. ORLOVČIĆ NIKA TVD PART. LJUTOMER
-48 kg (2 )
1. HRANILOVIĆ Lorenna Zrinski Čakovec
2. IVEZIČ LANA TVD PART. LJUTOMER

ml. cicibani U10

-27 kg (9 )
1. PINTARIČ Tjaš JK ŽELEZNIČAR
2. ŽERDIN Gašper JK LENDAVA
3. MARIĆ Saša JK BRANIK BROKER
3. UNUK Matevž JK BRANIK BROKER
5. HAZDOVAC Tomi JK OLIMPIJA KRMELJ
5. MELEŠ Marsel JK BELTINCI
7. KRAJNC VID JK DRAVA PTUJ
7. SLEDIČ TAJ JK DRAVA PTUJ
-30 kg (9 )
1. BLAŽIČ Gal JK ŽELEZNIČAR
2. HAZAK DAVID JK BRANIK BROKER
3. JURGEC Lovro Zrinski Čakovec
3. VASIČ VLADISLAV JK BRANIK BROKER
5. KOSTANJEVEC TEO JK DRAVA PTUJ
5. PUŠNIK Jure JK BRANIK BROKER
7. HULL Luka JK MURSKA SOBOTA
7. MEDLOBI FRAN Zrinski Čakovec
9. PUHAN TADEJ JK MURSKA SOBOTA
-34 kg (7 )
1. SZEGHY TAMAS Nagykanizsa
2. VINKOVIČ Klemen JK MURSKA SOBOTA
3. BALAŽIC Oskar JK MURSKA SOBOTA
3. MUJDRICA Rok KBV LENDAVA
5. GLAVICA POLNER Simon Gabriel JK BRANIK BROKER
5. ŠKROFIČ Teo JK DRAVA PTUJ
7. ČERVEK KIO JK BELTINCI
-38 kg (7 )
1. LIPIČ Gabriel JK BELTINCI
2. KLEMENČIČ Matic JK MURSKA SOBOTA
3. BOTOND Vaska Nagykanizsa
3. TETIČKOVIČ Urban JK DRAVA PTUJ
5. LODRI Daniel Nagykanizsa
5. ŠČERNJAVIČ ZADRAVEC Erik JK LENDAVA
7. JALŠOVEC Slavko Zrinski Čakovec
-42 kg (2 )
1. GARAI NIMROD Nagykanizsa
2. BENGEZ SAMO JK BRANIK BROKER
-46 kg (3 )
1. LEVENTE Tamas Nagykanizsa
2. HRGA Anže JK DRAVA PTUJ
3. IVANČIČ Tilen JK DRAVA PTUJ
+50 kg (2 )
1. NAGY Adrian Nagykanizsa
2. BEZJAK Katarina JK GORIŠNICA
3. SVETANIČ Kim JK MURSKA SOBOTA
4. ČARNI Žiga JK BELTINCI
4. ŠPEC Barbara JK IMPOL

ml. cicibanke U10

-25 kg (2 )
1. KUPLEN Iva JK MURSKA SOBOTA
2. KORCSMAROS Luca Nagykanizsa
-30 kg (7 )
1. GARAI Emese Nagykanizsa
2. ANŽEL Špela JK DRAVA PTUJ
3. POLANEC Žanet JK DRAVA PTUJ
3. TETIČKOVIČ Ana JK DRAVA PTUJ
5. GABOR Ria JK LENDAVA
5. LOVENJAK Nina JK MURSKA SOBOTA
7. BALAŽEK TIJA JK BELTINCI
-32 kg (2 )
1. HORVAT Veronika KBV LENDAVA
2. ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA
-40 kg (4 )
1. MAUČEC KAJA JK BELTINCI
2. MATOŠA Antonija Zrinski Čakovec
3. GLAVICA POLNER Ana JK BRANIK BROKER
4. SEP Sara KBV LENDAVA