Pokal Murske Sobote

Datum: 15.03.2014
Kraj: Slovenija, Murska Sobota

Končni rezultati

mladinci

-55 kg (3 )
1. BABIĆ Ismar Una Bihač
2. KASTIER MAtus 1. JK PRIEVIDZA
3. ŠKOF Blaž JK DUPLEK
-60 kg (9 )
1. DIMOVSKI Matej JK OLIMPIJA
2. PUNGARŠEK Jan JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. ŠTARKEL David JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. VOZLIČ Uroš TVD PART. LJUTOMER
5. LAH Nejc JK GOLOVEC
5. MILETIČ Marko JK ŽELEZNIČAR
7. CILENŠEK Miha JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. ZAKOŠEK Gal JK Z'DEŽELE SANKAKU
-66 kg (11 )
1. HARPF Luka JK BEŽIGRAD
2. VIDMAR Matej JK BEŽIGRAD
3. KERN Jan JK BEŽIGRAD
3. PLEŠNIK Rok JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. ČEH Aljaž JK IMPOL
5. PETEK Žiga JK ŽELEZNIČAR
7. EKART Luka JK BRANIK BROKER
7. ŠARČEVIČ Sašo JK MURSKA SOBOTA
9. LOGAR Jure JK BEŽIGRAD
-73 kg (8 )
1. HOJAK Martin JK BEŽIGRAD
2. STANKOVIČ Drago JK BEŽIGRAD
3. BERDAJS David JK OLIMPIJA
3. HVALEC Jan JK BEŽIGRAD
5. KONEC Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. SANIČ Luka JK GOLOVEC
7. DEBELJAK Nik JK OLIMPIJA
7. ROUDI Luka JK MURSKA SOBOTA
-81 kg (6 )
1. PANGERL Nejc JK IVO REYA
2. VIDMAR Janez JK BEŽIGRAD
3. MIHOLIČ Damir JK BELTINCI
3. PIŠOTEK Gregor JK IMPOL
5. DROBEC Nick JK BRANIK BROKER
5. HALENAR Jakub 1. JK PRIEVIDZA
-90 kg (3 )
1. KOCMUT Gregor JK DUPLEK
2. LACKOVIČ Narsej TVD PART. LJUTOMER
3. MUJADŽIĆ Benjamin JK IVO REYA
-100 kg (4 )
1. VOJSK Patrik TVD PART. LJUTOMER
2. ŠPILER Andraž JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. NAGY Marko KBV LENDAVA
4. ŠAJHER KOVAČIČ Denis JK BRANIK BROKER
+100 kg (3 )
1. PETEH Aljaž JK GOLOVEC
2. GRUM Luka JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. MARINIČ ENEJ JK BRANIK BROKER
 

st. dečki

-30 kg (3 )
1. PODGORELEC Luka KBV LENDAVA
2. ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
3. REBERNIK Staš JK Z'DEŽELE SANKAKU
-34 kg (6 )
1. ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMER
2. MAGYAR Daniel JK LENDAVA
3. FERENCEK Mitja JK LENDAVA
3. ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK BROKER
5. KOLBL Timotej JK GOLOVEC
5. STARMAN Jaka ŠD TATAMI
-38 kg (4 )
1. KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2. UHL Thomas Zeltweg
3. EMERŠIČ Blaž ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
4. BUH Benjamin JK BEŽIGRAD
-42 kg (13 )
1. KELAVA Goran JK BEŽIGRAD
2. ZVER Mihael KBV LENDAVA
3. LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA
3. SMOLE Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. VIRAG MITJA TVD PART. LJUTOMER
5. VORŠNIK KRAMBERGER Tilen urban JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. CIMPRIČ Vid JK Zmajčki
7. POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD
9. KASTELIC Edvard JK GOLOVEC
9. RIEGER Julian Zeltweg
9. SLAMIČ Tibor JK GORICA
-46 kg (8 )
1. LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA
2. PUNGERČAR Nal JK GOLOVEC
3. KOŽAR Rene JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. ZADRAVEC Gašper JK LENDAVA
5. BERGANT Adam JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. PROŠEK Anže JK BEŽIGRAD
7. JANKOVIČ Miha JK BEŽIGRAD
7. ZAVRATNIK JAN JK VELENJE
-50 kg (8 )
1. OSLAKOVIČ Rok JK BEŽIGRAD
2. VELJKOVIČ Stefan JK BEŽIGRAD
3. BROD Žiga JK BEŽIGRAD
3. MECILOŠEK Juš JK BEŽIGRAD
5. MESSNER Rok JK Zmajčki
5. MLINARIČ Nejc JK LENDAVA
7. FOSCHINI Dominik KBV LENDAVA
7. KRAMER Jan JK Z'DEŽELE SANKAKU
-55 kg (11 )
1. VRHOVNIK Marko JK Zmajčki
2. PIHLAR JAŠA TVD PART. LJUTOMER
3. GRAH Jan JK MURSKA SOBOTA
3. VOLF Anže JK ŽELEZNIČAR
5. BARAŠIN Luka JK BEŽIGRAD
5. ŠVAJGAR Matjaž JK GOLOVEC
7. ČEH Marko KBV LENDAVA
7. LONČAR Nik JK IMPOL
-60 kg (4 )
1. FERENČAK Aleksander JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC
3. OŽIR Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. MARKOJA Jure JK LENDAVA
-66 kg (8 )
1. ČERNE Bor JK Zmajčki
2. STRMEC Žan JK Zmajčki
3. JAUŠOVEC Tilen JK ŽELEZNIČAR
3. LAMPIČ Matic JK BEŽIGRAD
5. LIPOVAC Mark JK GOLOVEC
5. LUKIČ Mark JK BEŽIGRAD
7. CIGLAR MIHA JK VELENJE
7. UČAKAR Beno JK Z'DEŽELE SANKAKU
+66 kg (13 )
1. TUTIĆ Haris Una Bihač
2. MUJAGIĆ Amil Una Bihač
3. KELC Tim JK ŽELEZNIČAR
3. ZVER SEBASTJAN KBV LENDAVA
5. MAJCEN Marsel TVD PART. LJUTOMER
5. PLEŠKO Rok ŠD TATAMI
7. MIHAEL Unger JK ŽELEZNIČAR
7. SARKOZY Vlado 1. JK PRIEVIDZA
9. GAJŠEK Gašper JK Z'DEŽELE SANKAKU
9. GARTNER Aleš TVD PART. LJUTOMER
9. MIHALYAKA Tibor JK LENDAVA
9. SLAMIČ Borja JK GORICA

st. deklice

-36 kg (0 )
1. VOLF Tina JK ŽELEZNIČAR
-44 kg (3 )
1. SLUGA Tina JK BEŽIGRAD
2. ROZMAN MUHA Manca JK Žiri
3. ZVER LARISA KBV LENDAVA
-48 kg (5 )
1. BARAD Lee Dilex Ashdod
2. REVEN Tina JK Žiri
3. TRAMPUŠ Brina JK GOLOVEC
4. SLOMIČ Hana JK BEŽIGRAD
5. VIRANT Nika ŠD TATAMI
-52 kg (5 )
1. BARAD Lee Dilex Ashdod
2. MAGDIČ Nina TVD PART. LJUTOMER
3. HORVAT Ana ŠD TATAMI
4. KOLAR Staša JK BEŽIGRAD
5. DAJČAR Nika TVD PART. LJUTOMER
-63 kg (3 )
1. LAZNIK Tea JK VELENJE
2. MARN ĐORĐEVIČ Ines JK BEŽIGRAD
3. LAH Nina JK GOLOVEC
+63 kg (2 )
1. ŠTUHEC Maša TVD PART. LJUTOMER
2. BENKIČ Katarina JK BEŽIGRAD

ml. dečki

-27 kg (3 )
1. ZMAZEK Niki ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
2. PREISSLER Jonas Zeltweg
3. KIRBIŠ Anej JK DUPLEK
-29 kg (6 )
1. RAHLE Klemen JK IMPOL
2. BOLKO Urban JK IMPOL
3. IDIČ Jakob JK MURSKA SOBOTA
3. KARIMOV Nihat Zeltweg
5. KRZNAR Lukas JK BEŽIGRAD
5. OGRIN ŽUČKO Maks JK VRHNIKA
-32 kg (14 )
1. NOVAK NIKO TVD PART. LJUTOMER
2. AMAGOV Aindi Zeltweg
3. KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. MLINARIČ Maj JK LENDAVA
5. SREBOTNIK GREGOR Tim JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. STOJKO Valentin JK IMPOL
7. PODBELŠEK Nik JK KAMNIK
7. ŽAGAR LUKA JK Zmajčki
9. GREGORC Timi JK ŽELEZNIČAR
9. JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
9. JUG Primož JK IMPOL
9. PIRNAR Jaša JK BRANIK BROKER
-35 kg (17 )
1. KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2. KOKALJ Gašper JK Žiri
3. LIPUŠ Lino KBV LENDAVA
3. RUSS Pascale Zeltweg
5. PETROVIČ Timon JK DUPLEK
5. ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC
7. AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
7. ŽERDIN Luka JK LENDAVA
9. JORDAN Urban Ravne na Koroškem
9. MALENŠEK Martin JK KAMNIK
9. PAHIČ Matjaž JK IMPOL
9. TRAMPUŠ Matija JK GOLOVEC
-38 kg (7 )
1. KRAJNC Matija JK DRAVA PTUJ
2. SIMIČ Filip JK BEŽIGRAD
3. GUMILAR Maj JK MURSKA SOBOTA
3. VRHOVNIK ŽAN JK Zmajčki
5. GARB Maj JK BRANIK BROKER
5. GUMILAR Jan JK MURSKA SOBOTA
7. BEGIĆ LAMUT ENEJ JK Zmajčki
-42 kg (14 )
1. MARIČ Aljoša KBV LENDAVA
2. DENŠA Luka KBV LENDAVA
3. ANTOLINC Jure JK ŽELEZNIČAR
3. RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER
5. BRENCE Miha JK IMPOL
5. SALEZNIK David JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7. CIGLARIČ Matej ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
7. PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
9. BABŠEK Blaž JK IMPOL
9. DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ
9. KEŠPERT Alex JK KAMNIK
9. KOCJANC Vid JK BEŽIGRAD
-46 kg (11 )
1. LENARTIČ Michael JK IMPOL
2. PEULIĆ Filip JK GOLOVEC
3. ANTUNIČEVIČ Luka ŠD TATAMI
3. JAKLIN Samo JK LENDAVA
5. KARAMETA Andi JK DRAVA PTUJ
5. TUSKE Trisztan JK LENDAVA
7. PUHALJ Bor JK ŽELEZNIČAR
7. RAVNJAK KUŽELJ LOVRO JK IMPOL
9. HUŠIĆ Benjamin JK GOLOVEC
9. JAZBINŠEK Erazem JK VRHNIKA
-50 kg (9 )
1. MEZNARIČ Nejc ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
2. PINTERIČ Andraž JK DUPLEK
3. BOLČEVIČ Luka JK GORIŠNICA
5. FARTELJ POPIČ Matej JK MUTA
7. CAF Rok JK BRANIK BROKER
7. MATJAŠIČ Tilen JK BEŽIGRAD
9. REBERNIK Miha JK BEŽIGRAD
16. KAVNIK Vid JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-55 kg (6 )
1. DAMIJAN Jurij JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. MIMIĆ Dušan JK BEŽIGRAD
3. SARAČ SID JK VELENJE
3. VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMER
5. BOLČEVIČ Žiga JK GORIŠNICA
5. SPAHIČ Aljaž JK BEŽIGRAD
+55 kg (4 )
1. HERCOG Rene JK BRANIK BROKER
2. SKELA Nejc JK IMPOL
3. KOKOL Leon JK DRAVA PTUJ
4. ŽITNIK-SLATINŠEK Matej JK IMPOL

ml. deklice

-25 kg (0 )
1. MUNDA Zoja JK DRAVA PTUJ
-30 kg (4 )
1. MUNDA Evelin JK DRAVA PTUJ
2. BALER Kaja JK BELTINCI
3. REITER TAJDA JK ŽELEZNIČAR
4. ŠKALIČ Viviana Helena JK BEŽIGRAD
-33 kg (7 )
1. HRIBERNIK Ines JK MUTA
2. ROZMAN MUHA Tjaša JK Žiri
3. BAJREKTAREVIČ Dewi JK VRHNIKA
3. KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. JAZBEC TRPKOVA Sofia JK GOLOVEC
5. ŠUŠTAR Beverly JK IZOLA
7. BEVC SARA JK IMPOL
-36 kg (5 )
1. ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
2. MUŠIČ Katarina JK GOLOVEC
3. CASERMAN Rebeka JK VRHNIKA
4. TRONTELJ Janja JK IZOLA
5. HORVAT Tia JK VRHNIKA
-40 kg (2 )
1. FERENCEK Tamara JK LENDAVA
2. MIJOVSKI Enja JK KAMNIK
-44 kg (3 )
1. MLINAR Ana JK GOLOVEC
2. CVIRN Larisa JK IMPOL
3. ROMIH-JELENC Zarja JK ŽELEZNIČAR
-48 kg (2 )
1. BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. DVORŠIČ Vanesa JK ŽELEZNIČAR
-52 kg (4 )
1. POLAJŽER Hana ŠD TATAMI
2. AVDIMETAJ NIKKI JK BRANIK BROKER
3. RAMŠAK Mineja JK ACRON SLOVENJ GRADEC
4. SAVEC Špela JK DUPLEK
+52 kg (4 )
1. MUCK Hana JK BEŽIGRAD
2. ERKER Aischa JK IMPOL
3. KOKALJ Živa JK Žiri
4. ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD