Pokal Ljutomera

Datum: 19.10.2013
Kraj: Slovenija, Ljutomer

Končni rezultati

ml. kadeti

-42 kg (0 )
1. FARKAŠ Aljaž JK LENDAVA
-46 kg (2 )
1. PAHOR Tim TVD PARTIZAN JESENICE
2. SREBOTNIK GREGOR Trey JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-50 kg (3 )
1. OBLAK Gašper ŠD GIB ŠIŠKA
2. OKRETIČ Klemen ŠD GIB ŠIŠKA
3. ARBEITER Nejc JK IMPOL
-55 kg (5 )
1. POGORELC Mare JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. SMOLE Tadej JK IVO REYA
3. ZAKOŠEK Gal JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. FARKAŠ Tilen JK LENDAVA
5. NAGY Peter KBV LENDAVA
-60 kg (6 )
1. VOZLIČ Uroš TVD PART. LJUTOMER
2. JANKOVIČ Luka JK BEŽIGRAD
3. NOVAK Peter JK BEŽIGRAD
3. PASARIČ Filip JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. DEMŠAR Tim JK IMPOL
5. GORJAN Luka JK LENDAVA
-66 kg (11 )
1. GOSTENČNIK Aljaž JK RAVNE
2. EKART Luka JK BRANIK BROKER
3. KOLMANCIC Urban JK RAVNE
3. KOVAČ Lenart JK IVO REYA
5. DUKARIČ Jan JK ŽELEZNIČAR
5. REMŠKAR Gašper JK BEŽIGRAD
7. LEŠNJAK ČIZMAŠIJA Marcel JK BELTINCI
7. PIGAC Jure JK BRANIK BROKER
9. CILENŠEK Miha JK Z'DEŽELE SANKAKU
9. TOPLAK Teo JK BELTINCI
-73 kg (9 )
1. JURKOVIČ Ivo ŠD GIB ŠIŠKA
2. YANKOVSKYY Oleksiy JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. KITEK Miha ŠD GIB ŠIŠKA
3. KONEC Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. PLAZNIK LUKA JK RAVNE
5. PROSENIK Jurij Martin ŠD GIB ŠIŠKA
7. KOLARIČ Urh JK MURSKA SOBOTA
7. PAL Peter KBV LENDAVA
9. VODA Gašper JK RAVNE
-81 kg (6 )
1. HORVAT Jan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. GORJAN Niko JK LENDAVA
3. ČREŠNIK Martin JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. GYERGYEK Andrej JK BEŽIGRAD
5. KOŠIČ Anže JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. SAJOVIC Anže JK TRIGLAV KRANJ
+81 kg (6 )
1. VODEB Tilen JK VELENJE
2. KOVAČIČ Luka JK BEŽIGRAD
3. BAŠELJ Rok JK TRIGLAV KRANJ
3. PROSENIK Jaka ŠD GIB ŠIŠKA
5. HABIBULLAEV Nuriddin Dojo Zagreb
5. KRAJNC Blaž JK DRAVA PTUJ

ml. kadetinje

-36 kg (0 )
1. MARKOJA Ema JK LENDAVA
-44 kg (0 )
1. MERČNIK Ljudmila JK DUPLEK
-48 kg (4 )
1. KRČ Ana JK TRIGLAV KRANJ
2. POZVEK Patricija ŠD GIB ŠIŠKA
3. ČAHUK Doroteja JK MURSKA SOBOTA
4. POTOČNIK Tamara JK Z'DEŽELE SANKAKU
-52 kg (2 )
1. TROPAN Teja JK IMPOL
2. BOŽIČ Laura JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-57 kg (3 )
1. MAZOUZI Hanna TVD PART. LJUTOMER
2. PEROVNIK Nika JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. VERTAČNIK Tina JK BEŽIGRAD
-63 kg (5 )
1. PEČOLER Zala JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. RAZINGAR Janja TVD PARTIZAN JESENICE
3. BOHINC Klara ŠD GIB ŠIŠKA
4. ARNIČ Maja JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. OGNJANOVIČ Anja JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-70 kg (3 )
1. OPRESNIK Petra JK BEŽIGRAD
2. MAJHENIČ Ajda ŠD POLYTEAM
3. VOGRIN Mihaela JK DRAVA PTUJ
+70 kg (0 )
1. FLOR Maša JK OPLOTNICA

st. dečki

-34 kg (5 )
1. KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEK
2. PODJAVERŠEK Tadej JK RAVNE
3. REBERNIK Staš JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. FERENCEK Mitja JK LENDAVA
5. MAGYAR Daniel JK LENDAVA
-38 kg (2 )
1. VIRAG Mitja JK BELTINCI
2. MATJAŠIČ Žiga JK GORIŠNICA
-42 kg (8 )
1. LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA
2. BOŽENK Žan JK RAVNE
3. BERGANT Adam JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. VORŠNIK KRAMBERGER Tilen urban JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. NAGL Vili Novi Zagreb
5. ŠOŠIĆ Stjepan Novi Zagreb
7. OŽIR Staš JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. ZADRAVEC Gašper JK LENDAVA
-46 kg (8 )
1. ANŽELAK Matej JK RAVNE
2. NAGL Ivor Novi Zagreb
3. KLOAR Rene JK DRAVA PTUJ
3. KRAMER Jan JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. MARIČ Urban JK VELENJE
5. PUČKO Tadej JK IMPOL
7. FOSCHINI Dominik KBV LENDAVA
7. FOTIVEC Mitja KBV LENDAVA
-50 kg (6 )
1. RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMER
2. ODAK Toni Novi Zagreb
3. KRIVEC Klemen JK RAVNE
3. MLINARIČ Nejc JK LENDAVA
5. POLŠAK Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. VELIŠČEK JULIJAN JK BRANIK BROKER
-55 kg (5 )
1. VESELIČ Rok JK GORIŠNICA
2. GRAH Jan JK MURSKA SOBOTA
3. MARKOJA Jure JK LENDAVA
4. VOLF Anže JK ŽELEZNIČAR
5. MULEC Žiga JK DUPLEK
-60 kg (8 )
1. FERENČAK Aleksander JK MURSKA SOBOTA
2. KERMAN Benjamin JK BELTINCI
3. JAUŠOVEC Tilen JK ŽELEZNIČAR
3. PAŠAGIČ Tarik JK VELENJE
5. OCVIRK Krištof ŠD POLYTEAM
5. URANJEK Peter JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. DOLAR Jure JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. LAJLAR Anže JK Z'DEŽELE SANKAKU
-66 kg (5 )
1. VEZJAK Peter JK BRANIK BROKER
2. KORŽE KLEMEN JK BRANIK BROKER
3. OŽIR Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. ŠKAFAR Primož KBV LENDAVA
5. MAJCEN Marsel TVD PART. LJUTOMER
+66 kg (8 )
1. VEZJAK Jaro JK BRANIK BROKER
2. KRALJIČ David JK DUPLEK
3. DAKOVIČ Bor JK BRANIK BROKER
3. KELC Tim JK ŽELEZNIČAR
5. GAJŠEK Gašper JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. VIRAG Luka TVD PART. LJUTOMER
7. AVDIMETAJ Massimo JK BRANIK BROKER
7. MAVRIČ Dani TVD PART. LJUTOMER

st. deklice

-36 kg (0 )
1. FERENCEK Tamara JK LENDAVA
-44 kg (0 )
1. ZVER LARISA KBV LENDAVA
-48 kg (2 )
1. SENEKOVIČ Tajda JK DUPLEK
2. ZADRAVEC VIKTORIJA JK DRAVA PTUJ
-52 kg (2 )
1. MAGDIČ Nina TVD PART. LJUTOMER
2. DAJČAR Nika TVD PART. LJUTOMER
-63 kg (2 )
1. ŠTUHEC Maša TVD PART. LJUTOMER
2. LAZNIK Tea JK VELENJE
+63 kg (2 )
1. ŠLAMBERGER Nika JK DRAVA PTUJ
2. HORVAT Nika JK Z'DEŽELE SANKAKU