Palijev memorial

Datum: 12.05.2013
Kraj: Slovenija, Ljubljana

Končni rezultati

ml. kadeti

-42 kg (3 )
1. JEREB Patrik JK BEŽIGRAD
2. BABIČ Jaša JK 15.MAJ MAREZIGE
3. FARKAŠ Aljaž JK LENDAVA
-46 kg (0 )
1. OBLAK Gašper ŠD GIB ŠIŠKA
-50 kg (9 )
1. POGORELC Mare JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. MATIČ Timotej ŠD GIB ŠIŠKA
3. OKRETIČ Klemen ŠD GIB ŠIŠKA
3. SMOLE Tadej JK IVO REYA
5. FARKAŠ Tilen JK LENDAVA
5. STERGAR Žiga JK OLIMPIJA
7. MARJANOVIČ Lenart JK TRIGLAV KRANJ
7. ROJS Juš JK ŽELEZNIČAR
9. ŠPELIČ Žiga JK TRIGLAV KRANJ
-55 kg (10 )
1. VOZLIČ Uroš TVD PART. LJUTOMER
2. ROGELŠEK Nino JK RAVNE
3. JANUŠ ŽIDAN Nik ŠD GIB ŠIŠKA
3. LEMEŽ Nik JK VELENJE
5. MILETIČ Marko JK ŽELEZNIČAR
5. ZAKOŠEK Gal JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. HROVATIN Matija JK BEŽIGRAD
7. OMAN Matic JK TRIGLAV KRANJ
9. GORJAN Luka JK LENDAVA
9. JAKAJ Bernard JK 15.MAJ MAREZIGE
-60 kg (11 )
1. BIZJAK Luka ŠD GIB ŠIŠKA
2. GOSTENČNIK Aljaž JK RAVNE
3. LAH Nejc JK GOLOVEC
3. PETAK Matic ŠD TATAMI
5. DOBRIN Maks JK OLIMPIJA
5. KOVAČ Lenart JK IVO REYA
7. DOLJAK Žan ŠD BUSHIDO
7. NOVAK Peter JK BEŽIGRAD
9. DEMŠAR Tim JK IMPOL
9. JANKOVIČ Luka JK BEŽIGRAD
9. SOVINC Lan JK BEŽIGRAD
-66 kg (10 )
1. VODA Gašper JK RAVNE
2. VIDMAR Domen JK BEŽIGRAD
3. AMBROŽIČ Luka ŠD GIB ŠIŠKA
3. KODELA Rok ŠD GIB ŠIŠKA
5. LUKIČ RUPERT Jan JK BEŽIGRAD
5. PLAZNIK LUKA JK RAVNE
7. KONEC Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. MAASARANI Sam JK GOLOVEC
9. KOLUTAC Adriel Pinky
-73 kg (4 )
1. DEBELJAK Nik JK OLIMPIJA
2. GYERGYEK Andrej JK BEŽIGRAD
3. KOŠIČ Anže JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. ČREŠNIK Martin JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-81 kg (6 )
1. GORJAN Niko JK LENDAVA
2. HORVAT Jan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. GERL KORENČ Jan JK OLIMPIJA
3. SUŠNIK Žiga JK GORICA
5. DEDIČ Luka JK GOLOVEC
5. TIBAUT Alen TVD PART. LJUTOMER
+81 kg (5 )
1. BAŠELJ Rok JK TRIGLAV KRANJ
2. MORČIČ Aleks JK MURSKA SOBOTA
3. VODEB Tilen JK VELENJE
4. KRAJNC Blaž JK DRAVA PTUJ
5. ŠUŠTAR Tim JK IZOLA

ml. kadetinje

-40 kg (2 )
1. MERČNIK Ljudmila JK DUPLEK
2. ČARGO Lea JK BEŽIGRAD
-44 kg (3 )
1. KRČ Ana JK TRIGLAV KRANJ
2. VOGRIN Tinkara JK GOLOVEC
3. POTOČNIK Tamara JK Z'DEŽELE SANKAKU
-48 kg (3 )
1. ŠTANGAR Maruša JK OLIMPIJA
2. POZVEK Patricija ŠD GIB ŠIŠKA
3. BEVK Inja ŠD GIB ŠIŠKA
-52 kg (6 )
1. TROPAN Teja JK IMPOL
2. POVALEJ Tadeja JK BEŽIGRAD
3. DOBRIN Ema JK OLIMPIJA
3. PEROVNIK Nika JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. BOŽIČ Laura JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5. ZORMAN Sabina JK 15.MAJ MAREZIGE
-57 kg (6 )
1. ANŽELAK Tanja JZS
2. MAZOUZI Hanna TVD PART. LJUTOMER
3. ČERTALIČ Andreja JK BEŽIGRAD
3. PETEK Tjaša JK ŽELEZNIČAR
5. ARNIČ Maja JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. VIDMAR Petra JK GOLOVEC
-63 kg (5 )
1. PEČOLER Zala JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2. OGNJANOVIČ Anja JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3. BOHINC Klara ŠD GIB ŠIŠKA
4. MAJHENIČ Ajda ŠD POLYTEAM
5. VOGRIN Mihaela JK DRAVA PTUJ
-70 kg (3 )
1. OPRESNIK Petra JK BEŽIGRAD
2. ŠTOR Hanna JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. MATIJAŠIĆ Ivona Tea Pinky
+70 kg (0 )
1. MOHORIČ Veronika JK VELENJE

st. dečki

-34 kg (7 )
1. AMBROŽIČ Mark JK TRIGLAV KRANJ
2. KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEK
3. INDOF Urban JK BEŽIGRAD
3. KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
5. KITEK Anže ŠD BUSHIDO
5. ROŽIĆ Sven Pinky
7. FERENCEK Mitja JK LENDAVA
-38 kg (8 )
1. PUNGERČAR Nal JK GOLOVEC
2. KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKA
3. BENEDIK David JK Žiri
3. CIMPRIČ Vid JZS
5. PROSEN Arne JK BEŽIGRAD
5. SMOLE Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. FERENČAK Nik JK Žiri
7. KUNAVER Jernej JK BEŽIGRAD
-42 kg (18 )
1. OZMEC Miha JK BEŽIGRAD
2. KAVČIČ Jaka JK BEŽIGRAD
3. BERGANT Adam JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. KELAVA Goran JK BEŽIGRAD
5. BROD Žiga JK BEŽIGRAD
5. LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA
7. BELAK Matteo JK IVO REYA
7. ZAVEC Luka JK BEŽIGRAD
9. HOČEVAR Timotej JK BEŽIGRAD
9. KONJAR Jure JK TRIGLAV KRANJ
9. KOSTIČ Valentin ŠD GIB ŠIŠKA
9. PROŠEK Anže JK BEŽIGRAD
-46 kg (16 )
1. PERKOVIČ Luka JK 15.MAJ MAREZIGE
2. VRHOVNIK Marko JZS
3. MLINARIČ Nejc JK LENDAVA
3. POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJ
5. KOŠTI LAZNIK Tilen JK OLIMPIJA
5. MESSNER Rok JZS
7. ČERGIČ Uroš ŠD GIB ŠIŠKA
7. PERKO Timotej JK OLIMPIJA KRMELJ
9. LASAN Jonas JK TRIGLAV KRANJ
9. OVEN Luka JK GOLOVEC
9. PUNGERŠEK Jaka JZS
9. REFLAK DE SOUSA Timon JK OLIMPIJA
-50 kg (7 )
1. RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMER
2. MATUŠEK Matic JZS
3. ATANASOV Adam ŠD TATAMI
3. PETERC Bor JK TRIGLAV KRANJ
5. MARIČ Urban JK VELENJE
5. VAN ELTEREN Mark ŠD BUSHIDO
7. ŠVAJGAR Matjaž JK GOLOVEC
-55 kg (9 )
1. FERENČAK Aleksander JK MURSKA SOBOTA
2. KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC
3. DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJ
3. MULEC Žiga JK DUPLEK
5. MARKOJA Jure JK LENDAVA
5. PIHLAR Jaša TVD PART. LJUTOMER
7. PERKOVIČ Ivo ŠD TATAMI
7. ŽEVART Tai JK Žiri
-60 kg (9 )
1. SUHADOLNIK Maj JZS
2. JURKOVIČ Marko ŠD GIB ŠIŠKA
3. OŽIR Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKU
3. ŠTRUMBELJ Martin JK BEŽIGRAD
5. KARDOŠ Luka Pinky
5. UČAKAR Beno JK Z'DEŽELE SANKAKU
7. PAŠAGIČ Tarik JK VELENJE
7. UREK Urban JK GOLOVEC
9. HOAREAU Nik JK BEŽIGRAD
-66 kg (8 )
1. JARC Jernej JK OLIMPIJA
2. ZVRŽINA Jaka ŠD TATAMI
3. KRALJIČ David JK DUPLEK
3. URANJEK Peter JK Z'DEŽELE SANKAKU
5. GREGORC Mark JK SOKOL
5. JANČIČ Miha ŠD POLYTEAM
7. LAMPIČ Matic JK BEŽIGRAD
7. MAJCEN Marsel TVD PART. LJUTOMER
+66 kg (4 )
1. KELC Tim JK ŽELEZNIČAR
2. BEJEK Klemen JK MURSKA SOBOTA
3. GAJŠEK Gašper JK Z'DEŽELE SANKAKU
4. ŠLAMBERGER Luka JK DRAVA PTUJ

st. deklice

-36 kg (2 )
1. FERENCEK Tamara JK LENDAVA
2. VOGRIN Tjaša JK GOLOVEC
-40 kg (2 )
1. ROZMAN MUHA Manca JK Žiri
2. MIŠIČ Pia JK BEŽIGRAD
-44 kg (6 )
1. LOZEJ Tisa JK OLIMPIJA
2. PERBIL Maša ŠD GIB ŠIŠKA
3. CAPUDER Manca JK BEŽIGRAD
3. GOLOSETTI Asia Kuroki Tarchento
5. KOLENC Špela JK BEŽIGRAD
5. ZADRAVEC VIKTORIJA JK DRAVA PTUJ
-48 kg (3 )
1. KAJZER Kaja JK BEŽIGRAD
2. SENEKOVIČ Tajda JK DUPLEK
3. LETNAR Ema JK BEŽIGRAD
-52 kg (8 )
1. TAVČAR Zarja ŠD GIB ŠIŠKA
2. SPAHIČ Tajda JK BEŽIGRAD
3. STRAŽAR Sara JK BEŽIGRAD
3. ŠULIGOJ Manca ŠD GIB ŠIŠKA
5. MAGDIČ Nina TVD PART. LJUTOMER
5. REVEN Tina JK Žiri
7. HAJSINGER Uma ŠD GIB ŠIŠKA
7. HORVAT Ana ŠD TATAMI
-57 kg (3 )
1. ARNIČ Tjaša JK Z'DEŽELE SANKAKU
2. ČERNILEC Zala JK TRIGLAV KRANJ
3. LAZNIK Tea JK VELENJE
-63 kg (4 )
1. BOHINC Dora ŠD GIB ŠIŠKA
2. ŠTUHEC Maša TVD PART. LJUTOMER
3. MARN ĐORĐEVIČ Ines JK BEŽIGRAD
4. BENKIČ Katarina JK BEŽIGRAD
+63 kg (2 )
1. ŠLAMBERGER Nika JK DRAVA PTUJ
2. ZGONJANIN Maja JK VELENJE
 

ml. deklice

-30 kg (4 )
1. IVANETIČ Tina ŠD BUSHIDO
2. SEMANIČ GORŠE Taja ŠD TATAMI
3. FERENCEK Tamara JK LENDAVA
4. KRANJEC Elizabeta ŠD BUSHIDO