Statistika nastopov za: ml. kadetinje

zap.tekmovalecklubtekmovanje
1BEGIĆ Ariana JK 15.MAJ MAREZIGEKup Jadrana
 BEGIĆ Ariana JK 15.MAJ MAREZIGELabinska Republika
2HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGEKup Jadrana
3PORČIĆ Mirela JK 15.MAJ MAREZIGEPokal Guštanj
 PORČIĆ Mirela JK 15.MAJ MAREZIGEKup Jadrana
4BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Bežigrada
5HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Murske Sobote
 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Lendave
 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Bežigrada
 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
6KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Guštanj
 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Murske Sobote
 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Lendave
7KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Murske Sobote
 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Guštanj
 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Lendave
8POLOVŠAK Zala JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Guštanj
9KOLAR Staša JK BEŽIGRADPokal Lendave
 KOLAR Staša JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 KOLAR Staša JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 KOLAR Staša JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KOLAR Staša JK BEŽIGRADSalona Open
10KOŠIR Tajda JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
11MIKAC Nika JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 MIKAC Nika JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 MIKAC Nika JK BEŽIGRADZagreb Open
 MIKAC Nika JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 MIKAC Nika JK BEŽIGRADPokal Lendave
 MIKAC Nika JK BEŽIGRADKup Samobora
12OGRIČ Sara JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 OGRIČ Sara JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 OGRIČ Sara JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 OGRIČ Sara JK BEŽIGRADPokal Lendave
13ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRADZagreb Open
 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRADPokal Lendave
 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
14SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRADSalona Open
 SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
15ŠKRABL Ana JK BEŽIGRADPokal Lendave
 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRADSalona Open
 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
16VILFAN Živa JK BEŽIGRADZagreb Open
 VILFAN Živa JK BEŽIGRADKup Samobora
 VILFAN Živa JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 VILFAN Živa JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 VILFAN Živa JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 VILFAN Živa JK BEŽIGRADPokal Lendave
17LETONJA Bernarda JK DRAVA PTUJPokal Murske Sobote
18MAJHEN Karolina JK DRAVA PTUJPokal Murske Sobote
19PETROVIČ Iva JK DRAVA PTUJPokal Murske Sobote
20RIHTARIČ Manuela JK DRAVA PTUJPokal Murske Sobote
21LAH Nina JK GOLOVECPokal Lendave
 LAH Nina JK GOLOVECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 LAH Nina JK GOLOVECPokal Bežigrada
22MLINAR Ana JK GOLOVECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 MLINAR Ana JK GOLOVECPokal Bežigrada
 MLINAR Ana JK GOLOVECKup Samobora
23TRAMPUŠ Brina JK GOLOVECPokal Lendave
 TRAMPUŠ Brina JK GOLOVECKup Samobora
 TRAMPUŠ Brina JK GOLOVECPokal Bežigrada
24ŠKERJANEC Ana JK GORIŠNICADP ml.kadeti/ml.kadetinje
25CVIRN Larisa JK IMPOLPokal Lendave
 CVIRN Larisa JK IMPOLPokal KBV Lendava
 CVIRN Larisa JK IMPOLDP ml.kadeti/ml.kadetinje
26BELTRAM Ana JK IVO REYAKup Samobora
 BELTRAM Ana JK IVO REYAPokal Guštanj
 BELTRAM Ana JK IVO REYAPokal Lendave
 BELTRAM Ana JK IVO REYADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 BELTRAM Ana JK IVO REYAPokal KBV Lendava
 BELTRAM Ana JK IVO REYAPokal Bežigrada
 BELTRAM Ana JK IVO REYAPokal Murske Sobote
27PAVLETIČ Pia JK IVO REYADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 PAVLETIČ Pia JK IVO REYAPokal Murske Sobote
 PAVLETIČ Pia JK IVO REYAPokal Bežigrada
 PAVLETIČ Pia JK IVO REYAPokal Guštanj
 PAVLETIČ Pia JK IVO REYAPokal Lendave
28BUTKOVIČ Maya JK KOPERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
29FERENCEK Tamara JK LENDAVAPokal Murske Sobote
 FERENCEK Tamara JK LENDAVAPokal Lendave
 FERENCEK Tamara JK LENDAVAPokal KBV Lendava
 FERENCEK Tamara JK LENDAVAPokal Bežigrada
30KULČAR Vita JK LENDAVAPokal KBV Lendava
31KULČAR Vita JK LENDAVADP ml.kadeti/ml.kadetinje
32KULČAR Vita JK LENDAVAPokal Murske Sobote
 KULČAR Vita JK LENDAVAPokal Bežigrada
 KULČAR Vita JK LENDAVAPokal Lendave
33DOBRIN Nina JK OLIMPIJAPokal Bežigrada
 DOBRIN Nina JK OLIMPIJAZagreb Open
 DOBRIN Nina JK OLIMPIJAPokal Lendave
34VOVK TINA JK OLIMPIJAPokal Bežigrada
 VOVK TINA JK OLIMPIJAPokal Lendave
 VOVK TINA JK OLIMPIJADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 VOVK TINA JK OLIMPIJAZagreb Open
35GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA KRMELJZagreb Open
 GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA KRMELJDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA KRMELJPokal Murske Sobote
36NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA KRMELJPokal Murske Sobote
 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA KRMELJZagreb Open
 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA KRMELJDP ml.kadeti/ml.kadetinje
37KRESNIK ANA JK RAVNEPokal Lendave
 KRESNIK ANA JK RAVNEPokal Murske Sobote
 KRESNIK ANA JK RAVNEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
38POLOVŠAK ADRIJANA JK RAVNEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 POLOVŠAK ADRIJANA JK RAVNEPokal Lendave
39POLOVŠAK Adrijana JK RAVNEProfectus Kup
40POLOVŠAK ADRIJANA JK RAVNEPokal Guštanj
41SVETEC ADELINA JK RAVNEPokal Murske Sobote
 SVETEC ADELINA JK RAVNEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
42HRUSTEL Nuša JK SHIDOPokal Lendave
 HRUSTEL Nuša JK SHIDODP ml.kadeti/ml.kadetinje
 HRUSTEL Nuša JK SHIDOPokal Murske Sobote
43KRAMER ANITA JK SHIDOZagreb Open
 KRAMER ANITA JK SHIDOPokal Lendave
 KRAMER ANITA JK SHIDOPokal Murske Sobote
 KRAMER ANITA JK SHIDODP ml.kadeti/ml.kadetinje
44PEČNIKAR Ela JK SOKOLPokal Murske Sobote
 PEČNIKAR Ela JK SOKOLDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 PEČNIKAR Ela JK SOKOLPokal Lendave
45DOKL ŽIVA JK VELENJEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 DOKL ŽIVA JK VELENJEPokal Lendave
 DOKL ŽIVA JK VELENJEPokal Murske Sobote
46GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Lendave
 GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Murske Sobote
47JUSTIN Eva JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 JUSTIN Eva JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Murske Sobote
 JUSTIN Eva JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Guštanj
48LINDNER Hana JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 LINDNER Hana JK Z'DEŽELE SANKAKUZagreb Open
 LINDNER Hana JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Lendave
 LINDNER Hana JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Murske Sobote
49OGRAJENŠEK Anne Marie JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Guštanj
 OGRAJENŠEK Anne Marie JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Murske Sobote
 OGRAJENŠEK Anne Marie JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
50VOLF TINA JK ŽELEZNIČARPokal Murske Sobote
 VOLF TINA JK ŽELEZNIČARDP ml.kadeti/ml.kadetinje
51MAZOVEC URŠKA JUDO ŠOLA MARIBORPokal Lendave
 MAZOVEC URŠKA JUDO ŠOLA MARIBORPokal Guštanj
 MAZOVEC URŠKA JUDO ŠOLA MARIBORSakura Kup
 MAZOVEC URŠKA JUDO ŠOLA MARIBORPokal Murske Sobote
 MAZOVEC URŠKA JUDO ŠOLA MARIBORPokal Bežigrada
 MAZOVEC URŠKA JUDO ŠOLA MARIBORDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 MAZOVEC URŠKA JUDO ŠOLA MARIBORSalona Open
52PAL Nika KBV LENDAVAPokal Lendave
 PAL Nika KBV LENDAVADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 PAL Nika KBV LENDAVAPokal Murske Sobote
 PAL Nika KBV LENDAVAPokal KBV Lendava
 PAL Nika KBV LENDAVAPokal Bežigrada
53MLINAR Ana OŠ Božidarja JakcaPalijev Memorial
54KOŠIR Tajda OŠ DobrovaPalijev Memorial
55HORVAT Nika OŠ Dušana BordonaPalijev Memorial
56MAZOVEC Uršula OŠ Dušana FlisaPalijev Memorial
57BELTRAM Ana OŠ Frana RošaPalijev Memorial
58GRABAR Pia OŠ GrižePalijev Memorial
59LINDNER Hana OŠ HruševecPalijev Memorial
60KOKALJ Živa OŠ Ivana TavčarjaPalijev Memorial
61KOLAR Staša OŠ Janka Modra, Dol pri LjubljaniPalijev Memorial
62MARKOVIČ Aja OŠ KašeljPalijev Memorial
63KOREN Nika OŠ Kolezija LjubljanaPalijev Memorial
64PONGRAŠIČ Živa OŠ LavaPalijev Memorial
65NORČIČ Nicki OŠ MokronogPalijev Memorial
66POLAJŽER Hana OŠ MoravčePalijev Memorial
67KOVAČ Tamara OŠ MutaPalijev Memorial
68MIKAC Nika OŠ Nove JaršePalijev Memorial
69JAVORNIK Eva OŠ PetrovčePalijev Memorial
70MARČETA Ana OŠ Pier PaoloPalijev Memorial
71CVIRN Larisa OŠ Pohorskega Odreda Slovenska BistricaPalijev Memorial
72VOLF Tina OŠ Rada Robiča LimbušPalijev Memorial
73TRAMPUŠ Brina OŠ SostroPalijev Memorial
74BENKIČ Asja OŠ Sveti Jurij - RogašovciPalijev Memorial
75JAKLIČ Tina OŠ Vide PregarcPalijev Memorial
76PEČNIKAR Ela OŠ ZadobrovaPalijev Memorial
77ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKAPokal Bežigrada
 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKAPokal Guštanj
 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKAPokal Lendave
78DEŽELAK Tia ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
79PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKAPokal Bežigrada
 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKAPokal Lendave
 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKAProfectus Kup
80PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKAPokal Guštanj
 PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
 PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKAPokal Bežigrada
 PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKAProfectus Kup
 PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKAPokal Lendave
81KOJC Kira ŠD POLYTEAMPokal KBV Lendava
 KOJC Kira ŠD POLYTEAMPokal Lendave
 KOJC Kira ŠD POLYTEAMDP ml.kadeti/ml.kadetinje
82SOPILNIAK Olga ŠD POLYTEAMPokal Bežigrada
83MARKOVIČ Aja ŠD TATAMIDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 MARKOVIČ Aja ŠD TATAMIPokal Murske Sobote
84IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMERPokal Murske Sobote
 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMERPokal Bežigrada
 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
85MUNDA Evelin TVD PART. LJUTOMERPokal Bežigrada
 MUNDA Evelin TVD PART. LJUTOMERPokal Lendave
 MUNDA Evelin TVD PART. LJUTOMERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 MUNDA Evelin TVD PART. LJUTOMERPokal Murske Sobote
86ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMERPokal Lendave
 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMERPokal Bežigrada
 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMERPokal Murske Sobote
 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
87JERETIČ Nina TVD PARTIZAN JESENICEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 JERETIČ Nina TVD PARTIZAN JESENICEPokal Guštanj