Statistika nastopov za: ml. kadeti

zap.tekmovalecklubtekmovanje
1JEREB Timotej DBV KOMENDAPokal Guštanj
 JEREB Timotej DBV KOMENDADP ml.kadeti/ml.kadetinje
2MARČETA Sergej JK 15.MAJ MAREZIGEKup Jadrana
3MAROŠEK Jurij JK 15.MAJ MAREZIGEKup Jadrana
 MAROŠEK Jurij JK 15.MAJ MAREZIGEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
4ŠAVRON Luka JK 15.MAJ MAREZIGEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
5DAMIJAN Jurij JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Bežigrada
6HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Bežigrada
 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Lendave
 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADECKup Samobora
7JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Murske Sobote
 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Lendave
 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
8JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADECProfectus Kup
9KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Murske Sobote
 KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Bežigrada
10KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADECKup Samobora
 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADECProfectus Kup
 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Lendave
 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Bežigrada
 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Murske Sobote
11PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Lendave
 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADECProfectus Kup
 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Bežigrada
 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Murske Sobote
12SREBOTNIK GREGOR Tim JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Murske Sobote
 SREBOTNIK GREGOR Tim JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Guštanj
 SREBOTNIK GREGOR Tim JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Bežigrada
 SREBOTNIK GREGOR Tim JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
13VETRIH Matija JK ACRON SLOVENJ GRADECKup Samobora
 VETRIH Matija JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Bežigrada
 VETRIH Matija JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Lendave
 VETRIH Matija JK ACRON SLOVENJ GRADECProfectus Kup
 VETRIH Matija JK ACRON SLOVENJ GRADECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
14ZVER Blaž JK BELTINCIPokal Lendave
 ZVER Blaž JK BELTINCIDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 ZVER Blaž JK BELTINCIPokal Bežigrada
 ZVER Blaž JK BELTINCIPokal Murske Sobote
 ZVER Blaž JK BELTINCIPokal KBV Lendava
15BLATNIK Jakob mai JK BEŽIGRADPokal Lendave
 BLATNIK Jakob mai JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 BLATNIK Jakob mai JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
16CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRADPokal Lendave
 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
17DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRADPokal Lendave
 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
18DRAŠLER Nejc JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
19HABIČ Benjamin JK BEŽIGRADPokal Lendave
 HABIČ Benjamin JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 HABIČ Benjamin JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 HABIČ Benjamin JK BEŽIGRADSalona Open
20JAMNIK Aljaž JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 JAMNIK Aljaž JK BEŽIGRADKup Samobora
21JANKOVIČ Miha JK BEŽIGRADZagreb Open
22JASENC Tilen JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
23KASTELIC Tom JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
24KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRADPokal Lendave
25MARGUČ Tim JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 MARGUČ Tim JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 MARGUČ Tim JK BEŽIGRADPokal Lendave
 MARGUČ Tim JK BEŽIGRADZagreb Open
 MARGUČ Tim JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
26MIMIĆ Dušan JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
27PARIŠ TADEJ JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
28PLANTAN Miha JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
29PLEČKO David JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 PLEČKO David JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 PLEČKO David JK BEŽIGRADSalona Open
 PLEČKO David JK BEŽIGRADPokal Lendave
 PLEČKO David JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
30POČERVINA Miha JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 POČERVINA Miha JK BEŽIGRADPokal Lendave
 POČERVINA Miha JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 POČERVINA Miha JK BEŽIGRADZagreb Open
31POGAČAR Jaka JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRADZagreb Open
32ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRADZagreb Open
 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRADSalona Open
 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
33STRAŽAR Maks JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 STRAŽAR Maks JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 STRAŽAR Maks JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
34ŠTULAR Ben JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
35TEŠANOVIČ Luka JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
36VREČAR Žiga JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 VREČAR Žiga JK BEŽIGRADZagreb Open
 VREČAR Žiga JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
37ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRADPokal Murske Sobote
 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRADPokal Bežigrada
 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRADPokal Lendave
 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRADDP ml.kadeti/ml.kadetinje
38ADORNO Benjamin JK BRANIK BROKERPokal Murske Sobote
39BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK BROKERPokal Lendave
40BERTALANIČ ŽIŽEK GAL JK BRANIK BROKERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
41BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK BROKERPokal Murske Sobote
42CAF Rok JK BRANIK BROKERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 CAF Rok JK BRANIK BROKERPokal Lendave
 CAF Rok JK BRANIK BROKERPokal Murske Sobote
 CAF Rok JK BRANIK BROKERPokal Bežigrada
43HERCOG Rene JK BRANIK BROKERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 HERCOG Rene JK BRANIK BROKERPokal Lendave
 HERCOG Rene JK BRANIK BROKERPokal Murske Sobote
 HERCOG Rene JK BRANIK BROKERPokal Bežigrada
44KOLEDNIK LAN JK BRANIK BROKERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KOLEDNIK LAN JK BRANIK BROKERPokal Lendave
 KOLEDNIK LAN JK BRANIK BROKERPokal Murske Sobote
45ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK BROKERPokal Murske Sobote
46CAF Luka JK DRAVA PTUJPokal Murske Sobote
47DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJPokal Murske Sobote
 DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJDP ml.kadeti/ml.kadetinje
48LAURA Filip JK DRAVA PTUJDP ml.kadeti/ml.kadetinje
49MAROH LUKA JK DRAVA PTUJPokal Murske Sobote
 MAROH LUKA JK DRAVA PTUJDP ml.kadeti/ml.kadetinje
50VOGRIN Jure JK DRAVA PTUJDP ml.kadeti/ml.kadetinje
51NIPIČ Filip JK DUPLEKPokal KBV Lendava
 NIPIČ Filip JK DUPLEKPokal Guštanj
 NIPIČ Filip JK DUPLEKPokal Lendave
52HOČEVAR Vid JK GOLOVECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 HOČEVAR Vid JK GOLOVECPokal Lendave
53HUŠIĆ Benjamin JK GOLOVECPokal Bežigrada
 HUŠIĆ Benjamin JK GOLOVECKup Samobora
54JERIČ Vid JK GOLOVECKup Samobora
55KASTELIC Edvard JK GOLOVECPokal Lendave
 KASTELIC Edvard JK GOLOVECKup Samobora
 KASTELIC Edvard JK GOLOVECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
56KOLBL Timotej JK GOLOVECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KOLBL Timotej JK GOLOVECPokal Bežigrada
 KOLBL Timotej JK GOLOVECPokal Lendave
 KOLBL Timotej JK GOLOVECKup Samobora
57PEULIĆ Filip JK GOLOVECKup Samobora
 PEULIĆ Filip JK GOLOVECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 PEULIĆ Filip JK GOLOVECPokal Lendave
58STRLE Martin JK GOLOVECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
59ZAJC Blaž JK GOLOVECPokal Lendave
 ZAJC Blaž JK GOLOVECDP ml.kadeti/ml.kadetinje
60BOLKO Urban JK IMPOLPokal Murske Sobote
 BOLKO Urban JK IMPOLPokal Lendave
 BOLKO Urban JK IMPOLPokal KBV Lendava
 BOLKO Urban JK IMPOLDP ml.kadeti/ml.kadetinje
61BRENCE Miha JK IMPOLPokal Murske Sobote
62KRIŽANEC Gašper JK IMPOLPokal KBV Lendava
 KRIŽANEC Gašper JK IMPOLPokal Lendave
63KUŽELJ Lovro JK IMPOLPokal Lendave
64LONČAR Nik JK IMPOLPokal KBV Lendava
 LONČAR Nik JK IMPOLPokal Bežigrada
 LONČAR Nik JK IMPOLDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 LONČAR Nik JK IMPOLPokal Murske Sobote
65RAVNJAK KUŽELJ LOVRO JK IMPOLDP ml.kadeti/ml.kadetinje
66TROPAN Luka JK IMPOLDP ml.kadeti/ml.kadetinje
67KOLŠEK Tijan JK IVO REYAPokal Murske Sobote
 KOLŠEK Tijan JK IVO REYAPokal Guštanj
 KOLŠEK Tijan JK IVO REYAPokal Lendave
68KOLŠEK Tijan JK IVO REYAKup Samobora
69MASTNAK Taras JK IVO REYAKup Jadrana
 MASTNAK Taras JK IVO REYAPokal KBV Lendava
 MASTNAK Taras JK IVO REYADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 MASTNAK Taras JK IVO REYAPokal Guštanj
 MASTNAK Taras JK IVO REYAPokal Lendave
70MARČETA Sergej JK IZOLADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 MARČETA Sergej JK IZOLALabinska Republika
 MARČETA Sergej JK IZOLAPokal Guštanj
71ROŽAC MARK JK IZOLADP ml.kadeti/ml.kadetinje
72SANDIČ Nik JK KOPERPokal Bežigrada
 SANDIČ Nik JK KOPERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
73KOVAČ Izšak JK LENDAVAPokal KBV Lendava
74BANFI Bine JK MURSKA SOBOTAPokal Murske Sobote
 BANFI Bine JK MURSKA SOBOTAPokal Lendave
 BANFI Bine JK MURSKA SOBOTAPokal KBV Lendava
 BANFI Bine JK MURSKA SOBOTADP ml.kadeti/ml.kadetinje
75GUMILAR Jan JK MURSKA SOBOTAPokal Murske Sobote
76GUMILAR Maj JK MURSKA SOBOTAPokal Murske Sobote
 GUMILAR Maj JK MURSKA SOBOTAPokal KBV Lendava
77KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTAPokal Murske Sobote
 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTAPokal KBV Lendava
 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTAPokal Lendave
 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTADP ml.kadeti/ml.kadetinje
78LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTAPokal Murske Sobote
 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTAPokal Lendave
 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTAPokal KBV Lendava
79ŽIDO David JK MURSKA SOBOTAPokal KBV Lendava
 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTAPokal Lendave
 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTAPokal Bežigrada
 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTAPokal Murske Sobote
80BAJT Rok JK OLIMPIJAPokal Lendave
81BARBOLIN Ilya JK OLIMPIJADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 BARBOLIN Ilya JK OLIMPIJAZagreb Open
82HORVAT Marko JK OLIMPIJAPokal Bežigrada
 HORVAT Marko JK OLIMPIJAZagreb Open
 HORVAT Marko JK OLIMPIJADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 HORVAT Marko JK OLIMPIJAKup Jadrana
83MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJAPokal Lendave
 MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJAKup Jadrana
 MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJAZagreb Open
 MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJAPokal Bežigrada
84LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJPokal Murske Sobote
 LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJDP ml.kadeti/ml.kadetinje
85RAJER Rok JK OLIMPIJA KRMELJZagreb Open
 RAJER Rok JK OLIMPIJA KRMELJDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 RAJER Rok JK OLIMPIJA KRMELJPokal Murske Sobote
86KAC ANDRAŽ JK RAVNEPokal Guštanj
 KAC ANDRAŽ JK RAVNEProfectus Kup
 KAC ANDRAŽ JK RAVNEPokal Murske Sobote
 KAC ANDRAŽ JK RAVNEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KAC ANDRAŽ JK RAVNEPokal Lendave
87KUGOVNIK BREGEŠ Andraž JK RAVNEPokal Guštanj
 KUGOVNIK BREGEŠ Andraž JK RAVNEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KUGOVNIK BREGEŠ Andraž JK RAVNEPokal Murske Sobote
88TOPLINJAK Gašper JK RAVNEPokal Lendave
 TOPLINJAK Gašper JK RAVNEProfectus Kup
 TOPLINJAK Gašper JK RAVNEPokal Murske Sobote
 TOPLINJAK Gašper JK RAVNEPokal Guštanj
 TOPLINJAK Gašper JK RAVNEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
89KLEP ŽIGA JK SHIDOPokal Lendave
 KLEP ŽIGA JK SHIDODP ml.kadeti/ml.kadetinje
90MATVOZ MARTIN JK SHIDOPokal Lendave
 MATVOZ MARTIN JK SHIDODP ml.kadeti/ml.kadetinje
91OPRČKAL LENART JK SHIDOPokal Murske Sobote
 OPRČKAL LENART JK SHIDOPokal Lendave
 OPRČKAL LENART JK SHIDODP ml.kadeti/ml.kadetinje
92MEHIČ Benjamin JK SOKOLPokal Bežigrada
93MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJPokal Lendave
94CIGLAR MIHA JK VELENJEPokal Lendave
 CIGLAR MIHA JK VELENJEPokal Murske Sobote
 CIGLAR MIHA JK VELENJEKup Samobora
 CIGLAR MIHA JK VELENJEPokal Bežigrada
 CIGLAR MIHA JK VELENJEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
95JELAŠ VID JK VELENJEPokal Lendave
96JELAŠ Vid JK VELENJEPokal Guštanj
97KUHAR Urban JK VELENJEKup Samobora
98KUHAR URBAN JK VELENJEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
99KUHAR Urban JK VELENJEPokal Guštanj
100KUHAR URBAN JK VELENJEPokal Bežigrada
 KUHAR URBAN JK VELENJEPokal Lendave
 KUHAR URBAN JK VELENJEPokal Murske Sobote
101ŠTOBER URH JK VELENJEPokal Guštanj
 ŠTOBER URH JK VELENJEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 ŠTOBER URH JK VELENJEKup Samobora
 ŠTOBER URH JK VELENJEPokal Lendave
 ŠTOBER URH JK VELENJEPokal Murske Sobote
 ŠTOBER URH JK VELENJEPokal Bežigrada
102VODOVNIK JOŠT JK VELENJEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
103ARH Jaša Ambrož JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 ARH Jaša Ambrož JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Murske Sobote
 ARH Jaša Ambrož JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Lendave
104BRODEJ Janoš JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Lendave
 BRODEJ Janoš JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
105ČRETNIK Andraž JK Z'DEŽELE SANKAKUZagreb Open
 ČRETNIK Andraž JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
106DREMEL PILIH Alex JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 DREMEL PILIH Alex JK Z'DEŽELE SANKAKUZagreb Open
 DREMEL PILIH Alex JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Lendave
107JURŠINIČ Maj JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Murske Sobote
 JURŠINIČ Maj JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Lendave
108KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Lendave
 KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Murske Sobote
109LEVSTIK Marsel JK Z'DEŽELE SANKAKUZagreb Open
 LEVSTIK Marsel JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 LEVSTIK Marsel JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Murske Sobote
110MAROLT Anže JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Murske Sobote
111MIDŽIČ Emin JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Lendave
 MIDŽIČ Emin JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Murske Sobote
 MIDŽIČ Emin JK Z'DEŽELE SANKAKUZagreb Open
112POVŠE TASIĆ Timon JK Z'DEŽELE SANKAKUDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 POVŠE TASIĆ Timon JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Lendave
113ANTOLINC Jure JK ŽELEZNIČARPokal Guštanj
 ANTOLINC Jure JK ŽELEZNIČARPokal Murske Sobote
114KOKALJ Gašper JK ŽiriDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KOKALJ Gašper JK ŽiriPokal Bežigrada
 KOKALJ Gašper JK ŽiriPokal Murske Sobote
115BANDUR BLAŽ JUDO ŠOLA MARIBORPokal Lendave
 BANDUR BLAŽ JUDO ŠOLA MARIBORSakura Kup
116BOREC Filip JUDO ŠOLA MARIBORPokal Guštanj
117GAJIĆ Mitja JUDO ŠOLA MARIBORPokal Lendave
 GAJIĆ Mitja JUDO ŠOLA MARIBORSakura Kup
118GAJIČ Mitja JUDO ŠOLA MARIBORPokal Bežigrada
119LESKOVEC TIN JUDO ŠOLA MARIBORSalona Open
 LESKOVEC TIN JUDO ŠOLA MARIBORDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 LESKOVEC TIN JUDO ŠOLA MARIBORPokal Lendave
 LESKOVEC TIN JUDO ŠOLA MARIBORSakura Kup
120OMERAGIČ Blaž JUDO ŠOLA MARIBORPokal Lendave
 OMERAGIČ Blaž JUDO ŠOLA MARIBORDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 OMERAGIČ Blaž JUDO ŠOLA MARIBORPokal Murske Sobote
 OMERAGIČ Blaž JUDO ŠOLA MARIBORPokal Guštanj
121DENŠA Luka KBV LENDAVAPokal Murske Sobote
 DENŠA Luka KBV LENDAVAPokal KBV Lendava
 DENŠA Luka KBV LENDAVAPokal Bežigrada
122FOSCHINI NIKOLAS KBV LENDAVAPokal KBV Lendava
123LIPUŠ Lino KBV LENDAVADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 LIPUŠ Lino KBV LENDAVAPokal Lendave
 LIPUŠ Lino KBV LENDAVAPokal KBV Lendava
 LIPUŠ Lino KBV LENDAVAPokal Bežigrada
124PODGORELEC Luka KBV LENDAVADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 PODGORELEC Luka KBV LENDAVAPokal Bežigrada
 PODGORELEC Luka KBV LENDAVAPokal Lendave
 PODGORELEC Luka KBV LENDAVAPokal Murske Sobote
 PODGORELEC Luka KBV LENDAVAPokal KBV Lendava
125BERGANT Filip evgen ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
 BERGANT Filip evgen ŠD GIB ŠIŠKAPokal Bežigrada
126HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKAPokal Guštanj
 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
127KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKAPokal Bežigrada
 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKAProfectus Kup
 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKAPokal Lendave
 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKAPokal Guštanj
128KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKAPokal Guštanj
 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKAPokal Lendave
 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
129KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKAPokal Guštanj
 KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
 KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
130LEVIČAR Benjamin ŠD GIB ŠIŠKAPokal Guštanj
131MILANOVIČ Peter ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
132OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKAPokal Bežigrada
 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKAPokal Guštanj
 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKAProfectus Kup
 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
133PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKAPokal Guštanj
 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKAPokal Lendave
 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKAPokal Bežigrada
134ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKAPokal Guštanj
 ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKAPokal Bežigrada
 ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKAPokal Lendave
135TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
 TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKAPokal Murske Sobote
136TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKAPokal Bežigrada
 TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKAProfectus Kup
 TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKADP ml.kadeti/ml.kadetinje
137GLIGOREVIĆ Uroš ŠD POLYTEAMDP ml.kadeti/ml.kadetinje
138CIGLARIČ Matej TVD PART. LJUTOMERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 CIGLARIČ Matej TVD PART. LJUTOMERPokal Lendave
139EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMERPokal Bežigrada
 EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMERPokal Murske Sobote
140MEZNARIČ Nejc TVD PART. LJUTOMERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
 MEZNARIČ Nejc TVD PART. LJUTOMERPokal Bežigrada
 MEZNARIČ Nejc TVD PART. LJUTOMERPokal Lendave
141RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMERPokal Bežigrada
 RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMERPokal Murske Sobote
 RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMERPokal Lendave
142VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMERPokal Bežigrada
 VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMERPokal Murske Sobote
 VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMERPokal Lendave
143ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMERPokal Murske Sobote
 ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMERPokal Bežigrada
 ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
144ZMAZEK Niki TVD PART. LJUTOMERPokal Murske Sobote
 ZMAZEK Niki TVD PART. LJUTOMERDP ml.kadeti/ml.kadetinje
145JUNEŽ BLAŽ TVD PARTIZAN JESENICEPokal Guštanj
146KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICEPokal Guštanj
 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICEDP ml.kadeti/ml.kadetinje
147RAZINGAR Jernej TVD PARTIZAN JESENICEPokal Guštanj