Statistika nastopov za: kadeti

zap.tekmovalecklubtekmovanje
1ČEBOKLI Uroš JK 15.MAJ MAREZIGELabinska Republika
2PERKOVIČ Luka JK 15.MAJ MAREZIGEEJU Cadets Bielsko Biala
 PERKOVIČ Luka JK 15.MAJ MAREZIGEDP kadeti / kadetinje
 PERKOVIČ Luka JK 15.MAJ MAREZIGEPohorski bataljon
3BOŠNIK Leon JK ACRON SLOVENJ GRADECDP kadeti / kadetinje
 BOŠNIK Leon JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Dupleka
 BOŠNIK Leon JK ACRON SLOVENJ GRADECPohorski bataljon
4HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Dupleka
5KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Dupleka
6POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADECDP kadeti / kadetinje
 POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Dupleka
7PREVOLŠEK Vinko JK ACRON SLOVENJ GRADECEYOF Gyor
8RAZDEVŠEK Miha JK ACRON SLOVENJ GRADECPohorski bataljon
9ROŠER Anže JK ACRON SLOVENJ GRADECPohorski bataljon
10YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADECDP kadeti / kadetinje
 YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADECPokal Dupleka
 YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADECPohorski bataljon
11BROD Žiga JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
 BROD Žiga JK BEŽIGRADPokal Dupleka
12BUH Benjamin JK BEŽIGRADPohorski bataljon
 BUH Benjamin JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
13CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
14DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRADPohorski bataljon
 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRADPokal Dupleka
15INDOF Urban JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
16KAVČIČ Jaka JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
17KELAVA Goran JK BEŽIGRADPokal Dupleka
 KELAVA Goran JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
18KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRADPokal Dupleka
19KUNAVER Jernej JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
20LAMPIČ Matic JK BEŽIGRADPohorski bataljon
 LAMPIČ Matic JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
21MECILOŠEK Juš JK BEŽIGRADPohorski bataljon
 MECILOŠEK Juš JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
22OZMEC Miha JK BEŽIGRADPohorski bataljon
 OZMEC Miha JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
23PIPUŠ Rok JK BEŽIGRADPohorski bataljon
 PIPUŠ Rok JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
24PLEČKO David JK BEŽIGRADPohorski bataljon
 PLEČKO David JK BEŽIGRADSalona Open
 PLEČKO David JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
25POČERVINA Žiga JK BEŽIGRADPohorski bataljon
 POČERVINA Žiga JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
26POGAČAR Jaka JK BEŽIGRADPokal Dupleka
27ŠTRUMBELJ Martin JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
 ŠTRUMBELJ Martin JK BEŽIGRADPohorski bataljon
28VELJKOVIČ Stefan JK BEŽIGRADDP kadeti / kadetinje
29ZAVEC Luka JK BEŽIGRADPohorski bataljon
 ZAVEC Luka JK BEŽIGRADSalona Open
30AVDIMETAJ Massimo JK BRANIK BROKERDP kadeti / kadetinje
31FERK ALJAŽ JK BRANIK BROKERDP kadeti / kadetinje
32KORŽE KLEMEN JK BRANIK BROKERDP kadeti / kadetinje
 KORŽE KLEMEN JK BRANIK BROKERPokal Dupleka
33VEZJAK Jaro JK BRANIK BROKERPokal Dupleka
 VEZJAK Jaro JK BRANIK BROKERDP kadeti / kadetinje
 VEZJAK Jaro JK BRANIK BROKERPohorski bataljon
34VEZJAK Peter JK BRANIK BROKERPokal Dupleka
 VEZJAK Peter JK BRANIK BROKERPohorski bataljon
35ANŽEL Luka JK DRAVA PTUJPokal Ptuja
36FRADL Timotej JK DRAVA PTUJPokal Ptuja
37FUKS Aljaž JK DRAVA PTUJPokal Ptuja
38KLOAR Rene JK DRAVA PTUJPokal Ptuja
 KLOAR Rene JK DRAVA PTUJPokal Dupleka
39LAURA Filip JK DRAVA PTUJPokal Ptuja
 LAURA Filip JK DRAVA PTUJDP kadeti / kadetinje
40ŠLAMBERGER Luka JK DRAVA PTUJPokal Ptuja
 ŠLAMBERGER Luka JK DRAVA PTUJDP kadeti / kadetinje
41VOGRIN Jure JK DRAVA PTUJPokal Ptuja
42KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEKEYOF Gyor
 KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEKDP kadeti / kadetinje
 KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEKPohorski bataljon
 KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEKPokal Dupleka
 KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEKPokal Ptuja
43KRALJIČ David JK DUPLEKPohorski bataljon
 KRALJIČ David JK DUPLEKDP kadeti / kadetinje
 KRALJIČ David JK DUPLEKPokal Dupleka
 KRALJIČ David JK DUPLEKPokal Ptuja
44NIPIČ Filip JK DUPLEKPokal Ptuja
 NIPIČ Filip JK DUPLEKPohorski bataljon
45GREGORC Mark JK GOLOVECPohorski bataljon
 GREGORC Mark JK GOLOVECDP kadeti / kadetinje
46KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVECPohorski bataljon
 KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVECPokal Dupleka
 KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVECDP kadeti / kadetinje
47KASTELIC Edvard JK GOLOVECPokal Dupleka
 KASTELIC Edvard JK GOLOVECDP kadeti / kadetinje
48KOLBL Timotej JK GOLOVECPohorski bataljon
49PUNGERČAR Nal JK GOLOVECPohorski bataljon
50TRUNK Niko JK GORIŠNICAPokal Ptuja
 TRUNK Niko JK GORIŠNICADP kadeti / kadetinje
51VESELIČ Rok JK GORIŠNICAPokal Ptuja
 VESELIČ Rok JK GORIŠNICADP kadeti / kadetinje
52GAŠPARIČ Mario JK IMPOLPohorski bataljon
 GAŠPARIČ Mario JK IMPOLPokal Dupleka
 GAŠPARIČ Mario JK IMPOLDP kadeti / kadetinje
53TROPAN Luka JK IMPOLPohorski bataljon
54DŽAFEROVIČ Amar JK KRŠKOPohorski bataljon
 DŽAFEROVIČ Amar JK KRŠKODP kadeti / kadetinje
55MLINARIČ Nejc JK LENDAVAPokal Ptuja
 MLINARIČ Nejc JK LENDAVADP kadeti / kadetinje
56ZADRAVEC Gašper JK LENDAVAPokal Ptuja
57LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTAPokal Dupleka
 LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTADP kadeti / kadetinje
 LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTAPohorski bataljon
 LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTAPokal Ptuja
58LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTAPokal Ptuja
59ŽIDO David JK MURSKA SOBOTAPokal Ptuja
60JARC Jernej JK OLIMPIJAEJU Cadets Follonica
 JARC Jernej JK OLIMPIJAPokal Dupleka
 JARC Jernej JK OLIMPIJAEJU Cadets Zagreb
 JARC Jernej JK OLIMPIJADP kadeti / kadetinje
61MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJAPokal Dupleka
62PERKO Timotej JK OLIMPIJA KRMELJDP kadeti / kadetinje
63RAJER Rok JK OLIMPIJA KRMELJDP kadeti / kadetinje
64DUKARIČ Anej JK OPLOTNICADP kadeti / kadetinje
 DUKARIČ Anej JK OPLOTNICAPokal Dupleka
 DUKARIČ Anej JK OPLOTNICAPohorski bataljon
65GOLOB PATRICK JK OPLOTNICAMemorijal Mario Zebić
66VUČINA Alen JK OPLOTNICADP kadeti / kadetinje
67VUCINA Alen JK OPLOTNICAMemorijal Mario Zebić
68VUČINA Alen JK OPLOTNICAPohorski bataljon
 VUČINA Alen JK OPLOTNICAPokal Dupleka
69BOŽENK Žan JK RAVNEProfectus Kup
 BOŽENK Žan JK RAVNEDP kadeti / kadetinje
 BOŽENK Žan JK RAVNEPohorski bataljon
70AMBROŽIČ Mark JK TRIGLAV KRANJDP kadeti / kadetinje
 AMBROŽIČ Mark JK TRIGLAV KRANJPokal Dupleka
 AMBROŽIČ Mark JK TRIGLAV KRANJPohorski bataljon
71DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJPokal Dupleka
 DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJPohorski bataljon
 DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJDP kadeti / kadetinje
72MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJPohorski bataljon
73MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJDP kadeti / kadetinje
74POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJDP kadeti / kadetinje
 POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJPokal Dupleka
 POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJPohorski bataljon
75CIGLAR MIHA JK VELENJEDP kadeti / kadetinje
 CIGLAR MIHA JK VELENJEPokal Dupleka
76HOSTIČ DAVID JK VELENJEPohorski bataljon
 HOSTIČ DAVID JK VELENJEDP kadeti / kadetinje
77KRANJEC ALEN JK VELENJEDP kadeti / kadetinje
78ŠTOBER URH JK VELENJEPokal Dupleka
 ŠTOBER URH JK VELENJEPohorski bataljon
 ŠTOBER URH JK VELENJEDP kadeti / kadetinje
79TEPEJ Urban JK VELENJEDP kadeti / kadetinje
80ARH Jaša Ambrož JK Z'DEŽELE SANKAKUDP kadeti / kadetinje
81BERGANT Adam JK Z'DEŽELE SANKAKUPohorski bataljon
 BERGANT Adam JK Z'DEŽELE SANKAKUDP kadeti / kadetinje
82FERENČAK Aleksander JK Z'DEŽELE SANKAKUDP kadeti / kadetinje
 FERENČAK Aleksander JK Z'DEŽELE SANKAKUPohorski bataljon
83GAJŠEK Gašper JK Z'DEŽELE SANKAKUZagreb Open
 GAJŠEK Gašper JK Z'DEŽELE SANKAKUDP kadeti / kadetinje
84KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKUDP kadeti / kadetinje
 KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Dupleka
85KAVČIČ Rožle JK Z'DEŽELE SANKAKUPohorski bataljon
86KOŽAR Rene JK Z'DEŽELE SANKAKUDP kadeti / kadetinje
 KOŽAR Rene JK Z'DEŽELE SANKAKUPohorski bataljon
87LAJLAR Anže JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Dupleka
88LEŠER Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKUZagreb Open
 LEŠER Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKUPokal Dupleka
 LEŠER Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKUDP kadeti / kadetinje
89OŽIR Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKUDP kadeti / kadetinje
 OŽIR Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKUPohorski bataljon
90VORŠNIK KRAMBERGER Tilen urban JK Z'DEŽELE SANKAKUPohorski bataljon
 VORŠNIK KRAMBERGER Tilen urban JK Z'DEŽELE SANKAKUDP kadeti / kadetinje
91VRANJEK Peter JK Z'DEŽELE SANKAKUZagreb Open
92ZUPANC Tim Jan JK Z'DEŽELE SANKAKUZagreb Open
93KELC Tim JK ŽELEZNIČARPohorski bataljon
 KELC Tim JK ŽELEZNIČARDP kadeti / kadetinje
 KELC Tim JK ŽELEZNIČARPokal Dupleka
 KELC Tim JK ŽELEZNIČAREYOF Gyor
94KITAK Tilen JK ZmajčkiPokal Ptuja
95PUNGERŠEK Jaka JK ZmajčkiPohorski bataljon
 PUNGERŠEK Jaka JK ZmajčkiDP kadeti / kadetinje
 PUNGERŠEK Jaka JK ZmajčkiPokal Ptuja
96SUHADOLNIK Maj JK ZmajčkiDP kadeti / kadetinje
 SUHADOLNIK Maj JK ZmajčkiPohorski bataljon
 SUHADOLNIK Maj JK ZmajčkiKup Samobora
97VRHOVNIK Marko JK ZmajčkiKup Samobora
 VRHOVNIK Marko JK ZmajčkiDP kadeti / kadetinje
 VRHOVNIK Marko JK ZmajčkiPohorski bataljon
 VRHOVNIK Marko JK ZmajčkiPokal Ptuja
98ZVER Mihael KBV LENDAVAPohorski bataljon
 ZVER Mihael KBV LENDAVADP kadeti / kadetinje
 ZVER Mihael KBV LENDAVAPokal Dupleka
99BERGANT Filip evgen ŠD GIB ŠIŠKADP kadeti / kadetinje
100ČERGIČ Uroš ŠD GIB ŠIŠKADP kadeti / kadetinje
101JURKOVIČ Marko ŠD GIB ŠIŠKAPohorski bataljon
102KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKADP kadeti / kadetinje
 KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKAPokal Dupleka
103KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKAPohorski bataljon
 KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKADP kadeti / kadetinje
104KOSTIČ Valentin ŠD GIB ŠIŠKAPohorski bataljon
105PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKADP kadeti / kadetinje
106SEDEU Jure ŠD GIB ŠIŠKADP kadeti / kadetinje
 SEDEU Jure ŠD GIB ŠIŠKAPohorski bataljon
107BOLJKA Grega ŠD POLYTEAMDP kadeti / kadetinje
108GLIGOREVIĆ Uroš ŠD POLYTEAMDP kadeti / kadetinje
109EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMERDP kadeti / kadetinje
 EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMERPohorski bataljon
110JAUŠOVEC Tilen TVD PART. LJUTOMERDP kadeti / kadetinje
 JAUŠOVEC Tilen TVD PART. LJUTOMERPohorski bataljon
 JAUŠOVEC Tilen TVD PART. LJUTOMERPokal Dupleka
111RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMERPohorski bataljon
 RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMERPokal Dupleka
 RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMERDP kadeti / kadetinje
112ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMERDP kadeti / kadetinje
 ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMERPokal Dupleka
113AMBROŽIČ Luka TVD PARTIZAN JESENICEDP kadeti / kadetinje
 AMBROŽIČ Luka TVD PARTIZAN JESENICEPohorski bataljon
114KLINAR Mark TVD PARTIZAN JESENICEDP kadeti / kadetinje
 KLINAR Mark TVD PARTIZAN JESENICEPohorski bataljon
115KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICEDP kadeti / kadetinje
 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICEPohorski bataljon
116RAZINGAR Jernej TVD PARTIZAN JESENICEDP kadeti / kadetinje