TRUŠNOVEC Gašper

Slovenija

Judo klub Bežigrad

kategorija člani -100
3. mesto v Slovenskem pokalu v kategoriji mladinci
28. mesto v Slovenskem pokalu v kategoriji ml. člani
42. mesto v Slovenskem pokalu v kategoriji člani

rezultati ~ head-to-head ~ zgodovina rezultatov ~ pasovi ~ trenerske stopnje

rezultati

samo rezultati ~ Slovenski pokal ~ Svetovni pokal ~ OI ranking

tekmovanjedatummesto kategorija
EJU Juniors Paks15.07.20177. mladinci -100
Pokal Ptuja01.04.20172. mladinci -100
Pokal Ptuja01.04.20172. ml. člani -100
DP člani/članice26.03.20174. člani -100
DP mladinci/mladinke05.03.20171. mladinci -100
Pokal Lendave11.02.20171. mladinci -100
Pokal Ivo Reye11.12.20161. mladinci -100
Nagaoka20.11.20162. člani -100
Nagaoka20.11.20163. ml. člani -100
Iršičev Memorial05.11.20161. člani -90
DP ml. člani / članice14.05.20165. ml. člani -90
Pokal Ptuja02.04.20162. mladinci -90
Pokal Ptuja02.04.20162. ml. člani -90
DP mladinci / mladinke26.03.20165. mladinci -90
Pokal Murske Sobote19.03.20162. mladinci -90
DP člani / članice05.03.20165. člani -90
Pokal Lendave13.02.20163. mladinci -90
Pohorski Bataljon16.01.20165. člani -90
Nagaoka22.11.20155. člani -90
Nagaoka22.11.20155. ml. člani -90
DP ml. člani / članice16.05.20154. ml. člani -81
Baumgartnov pas09.05.20152. člani -81
DP mladinci / mladinke18.04.20153. mladinci -81
Pokal Ptuja11.04.20153. mladinci -81
Pokal Ptuja11.04.20152. ml. člani -81
Pokal Murske Sobote14.03.20151. mladinci -81
DP člani/članice07.03.20159. člani -81
Pokal Lendava21.02.20153. mladinci -81
Pohorski Bataljon17.01.20155. člani -81
Pokal Ivo Reya14.12.20142. mladinci -81
Nagaoka22.11.20143. kadeti -81
Zavarovalnica Maribor Koroška Open 201415.11.20149. kadeti -81
Iršičev memorial09.11.20145. kadeti -81
Pokal Duplek27.09.20144. kadeti -81
Pokal Bežigrada12.04.20142. kadeti -81
Pokal Ptuja22.03.20144. ml. člani -81
Pokal Ptuja22.03.20143. mladinci -81
DP kadeti/kadetinje08.02.20143. kadeti -81
Pohorski bataljon18.01.20145. kadeti -81
Ivo Reya14.12.20133. mladinci -81
Nagaoka23.11.20135. kadeti -81
Iršičev Memorial10.11.20137. kadeti -81
Zagreb Open12.10.20134. kadeti -81
Pokal Bežigrada13.04.20132. kadeti -81
Pokal Ptuja23.03.20137. mladinci -81
Pokal Murske Sobote16.03.20134. mladinci -81
DP kadeti / kadetinje10.02.20135. kadeti -81
Labinska republika02.02.20135. kadeti -81
Pokal Bežigrad14.04.20124. kadeti -81
Pokal Ptuja31.03.20127. kadeti -81
DP kadeti/kadetinje04.02.20125. kadeti -81
Pohorski bataljon07.01.20125. kadeti -81
Novoletni turnir10.12.20113. st. dečki +73
Nagaoka26.11.20119. kadeti -73
Pokal Ljutomera15.10.20114. st. dečki -73
Pokal Duplek17.09.20117. kadeti -73
Palijev memorial14.05.20113. st. dečki -73
Pokal Bežigrad16.04.20117. kadeti -73
Pokal Bežigrad16.04.20113. st. dečki -73
DP st. dečki/deklice03.04.20113. st. dečki -73
Pokal Ptuja26.03.20113. st. dečki -73
Pokal Ptuja26.03.20115. kadeti -73
Pokal Lendave26.02.20112. st. dečki -73
Novoletni turnir11.12.20103. st. dečki -73
Pokal Ljutomera23.10.20103. st. dečki -73
Pokal Koper10.10.20105. st. dečki -73
Palijev memorial15.05.20104. st. dečki -73
DP starejši dečki/deklice18.04.20103. st. dečki -73
Pokal Bežigrada10.04.20105. st. dečki -73
Pokal Murske Sobote13.03.20102. st. dečki -73
Pokal Lendave27.02.20103. st. dečki -73
Koroška open05.12.20096. ml. dečki +60
Pokal Kopra11.10.20092. ml. dečki +60
Pokal Oplotnica27.09.20095. ml. dečki +60
Pokal Bežigrad18.04.20092. ml. dečki +60
DP ml. dečki/deklice05.04.20093. ml. dečki +60
Pokal Murske Sobote14.03.20092. ml. dečki +60
starejši rezultati
Pokal Kopra12.10.20085. ml. dečki +60
Pokal Sl. Bistrice31.05.20083. ml. dečki +60
Pokal Bežigrad20.04.20085. ml. dečki +60
Pokal Murske Sobote15.03.20084. ml. dečki -60
DP ml. dečki/deklice02.03.20083. ml. dečki -60