OPRESNIK Petra

Slovenija

Judo klub Bežigrad

kategorija kadetinje -70
3. mesto v Slovenskem pokalu v kategoriji mladinke
10. mesto v Slovenskem pokalu v kategoriji ml. članice
10. mesto v Slovenskem pokalu v kategoriji članice

rezultati ~ head-to-head ~ zgodovina rezultatov ~ pasovi ~ trenerske stopnje

rezultati

samo rezultati ~ Slovenski pokal ~ Svetovni pokal ~ OI ranking

tekmovanjedatummesto kategorija
Continental Open Beograd24.09.20177. članice -70
EJU Juniors Prague22.07.20175. mladinke -70
EJU Juniors Paks15.07.20177. mladinke -70
DP ml.člani/ml.članice06.05.20172. ml. članice -70
Pokal Ptuja01.04.20171. mladinke -70
Pokal Ptuja01.04.20172. ml. članice -70
DP člani/članice26.03.20172. članice -70
Junior Koroška Open 18.03.20173. mladinke -70
DP mladinci/mladinke05.03.20172. mladinke -70
Pokal Lendave11.02.20171. mladinke -70
Pokal Ivo Reye11.12.20162. mladinke -70
Iršičev Memorial05.11.20161. članice -70
EJU Paks juniors09.07.20167. mladinke -70
DP ml. člani / članice14.05.20161. ml. članice -70
DP mladinci / mladinke26.03.20163. mladinke -70
DP člani / članice05.03.20165. članice -70
Nagaoka22.11.20151. ml. članice -70
Nagaoka22.11.20151. članice -70
Nagaoka22.11.20151. kadetinje -70
Iršičev Memorial08.11.20151. kadetinje -70
Iršičev Memorial08.11.20151. članice -70
EYOF28.07.20153. kadetinje -70
DP ml. člani / članice16.05.20151. ml. članice -70
EJU Berlin Cadets02.05.20152. kadetinje -70
DP mladinci / mladinke18.04.20152. mladinke -70
DP člani/članice07.03.20153. članice -70
EJU Zagreb Cadets14.02.20153. kadetinje -70
DP kadeti/kadetinje31.01.20151. kadetinje -70
Pohorski Bataljon17.01.20152. kadetinje -70
Nagaoka22.11.20141. kadetinje -70
Nagaoka22.11.20143. ml. članice -70
Zavarovalnica Maribor Koroška Open 201415.11.20143. kadetinje -70
Iršičev memorial09.11.20141. kadetinje -70
Continental Cadest04.07.20149. kadetinje -70
EJU Cadets Teplice10.05.20147. kadetinje -70
DP mladinci / mladinke05.04.20143. mladinke -70
Pokal Ptuja22.03.20141. ml. članice -70
Pokal Ptuja22.03.20141. mladinke -70
EJU Cadets Zagreb08.03.20145. kadetinje -70
DP kadeti/kadetinje08.02.20141. kadetinje -70
DP člani/članice25.01.20143. članice -70
Pohorski bataljon18.01.20141. kadetinje -70
Novoletni turnir15.12.20131. ml. kadetinje -70
Pokal Ljutomera19.10.20131. ml. kadetinje -70
Pokal Duplek28.09.20131. kadetinje -70
WC Cadets08.08.20137. kadetinje -70
EJU Cadets Bielsko Biala18.05.20139. kadetinje -70
Palijev memorial12.05.20131. ml. kadetinje -70
EJU cadets Pitesti27.04.20132. kadetinje -70
Pokal Bežigrada13.04.20131. kadetinje -70
Pokal Bežigrada13.04.20131. ml. kadetinje -70
DP ml. kadeti / kadetinje07.04.20131. ml. kadetinje -70
EJU Cadets Zagreb09.03.20132. kadetinje -70
Pokal Lendave02.03.20131. ml. kadetinje -70
DP kadeti / kadetinje10.02.20133. kadetinje -70
Pohorski bataljon05.01.20132. kadetinje -70
Novoletni turnir16.12.20121. st. deklice -63
Nagaoka24.11.20122. kadetinje -63
ZM Koroška open17.11.20123. st. deklice -63
Iršičev memorial11.11.20121. kadetinje -63
Pokal Ljutomera20.10.20121. st. deklice -63
Pokal Koper14.10.20121. st. deklice -63
Palijev memorial12.05.20121. st. deklice -63
Pokal Bežigrad14.04.20123. st. deklice -63
Pokal Bežigrad14.04.20121. kadetinje -63
DP st. dečki/deklice07.04.20121. st. deklice -63
Pokal Ptuja31.03.20121. st. deklice -63
Pokal Ptuja31.03.20122. kadetinje -63
Pokal Lendave25.02.20121. st. deklice -63
DP kadeti/kadetinje04.02.20122. kadetinje -63
Pohorski bataljon07.01.20122. kadetinje -63
Novoletni turnir10.12.20115. st. deklice -63
Pokal Ljutomera15.10.20112. st. deklice -63
Pokal Koper09.10.20111. st. deklice -63
Pokal Bežigrad16.04.20113. st. deklice -63
DP st. dečki/deklice03.04.20113. st. deklice -63
Pokal Ptuja26.03.20111. st. deklice -63
Pokal Lendave26.02.20112. st. deklice -63
Novoletni turnir11.12.20101. ml. deklice -57
Koroška Open20.11.20102. ml. deklice -57
Pokal Koper10.10.20101. ml. deklice -57
Pokal Oplotnice25.09.20101. ml. deklice -57
Pokal Bežigrada10.04.20101. ml. deklice -52
DP ml.dečki/deklice21.03.20101. ml. deklice -52
Pokal Murske Sobote13.03.20101. ml. deklice -52
Pokal Lendave27.02.20101. ml. deklice -52
Koroška open05.12.20093. ml. deklice -48
Pokal Kopra11.10.20095. ml. deklice -48
Pokal Oplotnica27.09.20092. ml. deklice -48
DP ml. dečki/deklice05.04.20092. ml. deklice -44
Pokal Murske Sobote14.03.20093. ml. deklice -44